Pino Mar/Familia

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
08.10.2022 - 15.10.2022 8 Letecky - Praha Snídaně 9 890 Kč
VYBRAT TERMÍN

Hotel Pino Mar/Familia je varianta pro ty, kteří se chtějí vydat na Mallorku co nejlevněji, a přesto mít vlastní pokoj s koupelnou a pěkný výhled na moře.

LOW COST MALLORCA

Pokud nemáte vysoké nároky na ubytování a svůj volnočasový program si chcete plánovat sami mimo hotelový komplex, potom je pro vás tento rodinný hotel ideální volbou.


Poloha

Komplex Pino Mar/Familia se nachází v letovisku Sillot, v oblasti východního pobřeží Mallorky. Cesta z letiště zabere zhruba hodinu. Nejbližší obchody, bary a restaurace najdete už 150 metrů od hotelu. Pobřežní promenáda vedoucí do letoviska Sa Coma se nachází cca 200 metrů daleko, stejně jako pláž.

Kde se Pino Mar/Familia nachází?

Pino Mar/Familia leží na Mallorce.

Vybavení

Pino Mar/Familia hotel nabízí celkem 62 pokojů ve dvou budovách. V budově Pino Mar se nachází vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, bar s televizí a venkovní terasa s výhledem na moře. Budova Familia se nachází v přilehlé uličce a nemá výtah. Návštěvníkům jsou k dispozici i bazény v hotelech Playa Mar (700 metrů) a Playa Blanca (900 metrů). V lobby je možné se zdarma po omezenou dobu připojovat na wi-fi. Bezdrátové připojení na pokojích si můžete doplatit zvlášť.

Pokoje

Hotel Pino Mar/Familia nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Pokoje jsou jednoduché s vlastní koupelnou (sprcha s wc) a balkonem. Ventilátor a trezor jsou za poplatek. Jednolůžkové pokoje nemají balkon. Dětskou postýlku můžete na pokoj získat zdarma.

Pláž

Pěkná písečná pláž Sillot je od hotelu vzdálená jen 200 metrů. Vstup do moře je pozvolný, pláž je klidná a lehátka se slunečníky si tu můžete půjčit za poplatek. Pokud máte zájem o vodní sporty a širší nabídku služeb, zamiřte na vzdálenější pláž Sa Coma.

Aktivity

Hotel sám o sobě nenabízí žádné možnosti volnočasového využití, ale můžete se z něj vydávat na výlety do města i po ostrově. V blízkosti se nacházejí také tři golfová hřiště - Canyamel, Pula Golf a Son Servera - a také Safari Zoo park, ideální cíl pro rodiny s dětmi.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Pino Mar/Familia je polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu, na večeře (také bufet) se chodí do nedalekého hotelu Playa Mar. V bezprostředním okolí je spousta restaurací a barů, kam je možné zajít na jídlo či večerní drink.