Pegasos World

Prázdninový komplex Pegasos World je báječným cílem pro rodiny s dětmi - najdete tu největší bazénový komplex na Turecké riviéře, speciální bufet pro děti i pěkný kus soukromé pláže.

NEJVĚTŠÍ BAZÉN NA RIVIÉŘE

Součástí hotelu je nový aquapark, příjemná zahrada, několik restaurací i barů a také pěkné hotelové spa centrum. Skvělou dovolenou si tu užijí děti, rodiče i prarodiče.


Poloha

Hotel Pegasos World najdete v oblasti Turecké riviéry, asi 5 km od centra města Side i od centra města Manavgat. Do Side jezdí pravidelný spoj přímo od hotelu. Hotel leží na klidném místě, hned u pláže, za nejbližšími restauracemi, bary a obchody to máte zhruba 2 km. Mezinárodní letiště Antalya leží ve vzdálenosti 70 km.

Kde se Pegasos World nachází?

Pegasos World leží v Turecku.

Vybavení

Pegasos World je rozsáhlý hotelový komplex se spoustou vybavení pro dospělé i pro děti. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (turecká, italská, čínská), 5 barů, snack bar, televizní koutek, konferenční místnosti, obchody, kadeřnictví a diskotéka. V hotelu najdete největší bazénový komplex na Turecké riviéře, s krásným aquaparkem, několika dětskými bazény a s bary uprostřed bazénu. Lehátka a slunečníky jsou k využití zdarma. Pro děti tu je dále dětské hřiště a miniklub (4-12 let). V hotelu funguje wi-fi (v lobby zdarma, jinde za poplatek) a internetový koutek (za poplatek). Večer můžete vyrazit na místní diskotéku (konzumace nápojů za poplatek). Ve volném čase je možné navštěvovat také zdejší sportoviště, saunu, fitness, whirlpool nebo krytý bazén.

Pokoje

Standardní, centrálně klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky jsou vybavené telefonem, satelitní TV, (francouzským) balkonem a vlastní koupelnou s wc a vysoušečem vlasů. Minibar, trezor a wi-fi na pokoji patří k vybavení za poplatek. Pokud vás jede víc, můžete si rezervovat prostornější rodinný pokoj se dvěma místnostmi.

Pláž

Široká, písčito-oblázková pláž s délkou 600 metrů se rozkládá přímo před hotelem. Vstup do moře je zkraje pozvolný, zhruba po třech metrech se pak svažuje prudčeji. Plážový servis zahrnuje lehátka, slunečníky, matrace, osušky, sprchy, wc a bar (zdarma pivo, káva a nealko nápoje). Využít můžete také širokou nabídku vodních sportů od místních poskytovatelů.

Aktivity

Pro milovníky aktivní dovolené je hotel Pegasos World jako stvořený. Zdarma tu mohou vyzkoušet plážový volejbal, tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), ping-pong, minifotbal, šipky, fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, bocciu, pilates, zumbu, lukostřelbu, petanque nebo střelbu ze vzduchovky (v rámci animačních programů). Ke zpoplatněným aktivitám patří lekce potápění, motorové vodní sporty, kulečník, bowling, návštěva SPA centra (masáže, sauna, turecké lázně), lekce tenisu a vypůjčení auta. Z hotelu se snadno dostanete do centra Side - místní spoj zastavuje přímo před hotelem. Součástí chystaných programů jsou také večerní aktivity pro děti i dospělé (karaoke, soutěže, x-box tancování atd.).

Jídlo

V hotelu Pegasos World je nabízené all inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře (bufet), pozdní snídani, lehké svačiny během dne, půlnoční snack a jednou za pobyt po předchozí rezervaci také večeři v a la carte restauraci. V čase od 10:00 do 24:00 můžete čerpat také neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby. Těšit se můžete i na tematické večeře, dětský bufet v době večeře, bezlepkovou stravu a zmrzlinu pro děti i pro dospělé.