Pegasos Club

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pegasos Club je součástí velkého prázdninového komplexu tří hotelů, který svým hostům nabízí vše potřebné, od bazénů se skluzavkami přes a la carte restaurace až po čistírnu a internetový koutek.

KRÁSNÁ ZAHRADA A MOŘE

Hotel Pegasos Club si volí spíše méně nároční cestovatelé, kterým ale záleží na tom, aby měli k dispozici teplé a čisté moře, spoustu sportovních aktivit a příjemnou odpočinkovou zónu v podobě rozkvetlé zahrady.


Poloha

Hotel Pegasos Club je součástí prázdninového komplexu Pegasos Planet, který se rozkládá v letovisku Avsallar (4 km). Hosté mohou využívat i služeb sesterských hotelů Pegasos Royal a Pegasos Resort. Centrum Alanye je vzdálené 28 km, do měst Side a Manavgat to je cca 35 km. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 98 km. Hotel leží v zálivu Incekum, hned u písčité pláže.

Kde se Pegasos Club nachází?

Pegasos Club leží v Turecku.

Vybavení

Součástí hotelu Pegasos Club je 24hodinová recepce, směnárna, krytý bazén, 2 venkovní bazény, dětský bazén, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (rybí, mezinárodní, mexická), lobby bar, snack bar u bazénu, plážový bar, diskotéka, kavárna, minimarket, obchod se suvenýry, konferenční místnost, televizní místnost, internetový koutek nebo směnárna. Hotel nabízí úschovu zavazadel, prádelnu a čistírnu, hlídání dětí nebo služby spa centra (za poplatek). Budova je klimatizovaná a kromě různých sportovišť v jejím areálu najdete i dětský koutek, dětské hřiště, dětský bazén nebo miniklub (4-12 let). Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k využívání zdarma, stejně jako wi-fi na recepci.

Pokoje

Tento středně velký hotel nabízí 423 pokojů, které jsou vybavené vlastní koupelnou (sprcha/vana, wc, fén), telefonem, minibarem, satelitní TV a balkonem nebo terasou. Všechny pokoje jsou centrálně klimatizované a za poplatek v nich můžete využívat trezor. Pro rodiny s dětmi jsou dobrou volbou rodinné pokoje se dvěma místnostmi propojenými spojovacími dveřmi. V nabídce hotelu jsou i pokoje s výhledem na moře.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se rozprostírá přímo před hotelem. K plážovému vybavení patří lehátka, slunečníky, matrace, osušky a bar (zdarma), navíc tu funguje zpoplatněné centrum vodních sportů.

Aktivity

Z bezplatných aktivit si v rámci all inclusive pobytu v komplexu Pegasos Planet můžete užít denní i večerní animační programy, plážový volejbal, ping-pong, fitness, šipky, kulečník nebo bocciu. Pro děti jsou nachystané aktivity, jako soutěže, výtvarné dílničky, hry na hřišti a v miniklubu (4-12 let) nebo koupání ve vlastním bazénu a ve vodním parku v sesterském hotelu Pegasos Royal (tobogány a skluzavky). Ke zpoplatněným aktivitám patří vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe), návštěva SPA centra (krytý bazén, masáže, sauna, tělové zábaly, parní lázeň, turecké lázně, salon krásy), tenis (osvětlení a vybavení), zapůjčení auta/kola a wipe-out (překážková dráha na vodě, v provozu během hlavní sezóny).

Jídlo

All inclusive hotelu Pegasos Club zaručuje snídani, oběd a večeři formou bufetu každý den, k tomu navíc pozdní snídani, půlnoční občerstvení, zmrzlinu, lehké svačinky během dne a jednou za pobyt servírovanou večeři v a la carte restauraci. Místní rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje se podávají od 10:00 do 24:00. Děti mají v restauraci speciální dětské menu.