Papillon Zeugma

Papillon Zeugma je nádherný hotelový komplex, který upoutá pozornost jak zvenčí, tak zevnitř. Vše je perfektně elegantní, čisté, stylové a vyzývající k relaxaci.

MONUMENTÁLNÍ HOTEL V BELEKU

K největším výhodám tohoto hotelu patří báječná poloha u pláže, blízkost golfových hřišť i centra Beleku, klidná lokalita a služby na špičkové úrovni. Během pobytu je navíc možné využívat i vybavení sesterského hotelu Papillon Ayscha.


Poloha

Tento krásný hotelový komplex se rozkládá přímo u pláže v tureckém letovisku Belek (Turecká riviéra). Centrum letoviska, kde se konají pravidelné trhy a kam můžete vyrážet za nákupy i zábavou, je 4 km daleko. Mezinárodní letiště Antalya je vzdálené 35 km.

Kde se Papillon Zeugma nachází?

Papillon Zeugma leží v Turecku.

Vybavení

Krásný areál hotelu Papillon Zeugma s monumentální dvoukřídlou budovou, udržovanou zahradou a stylovými vilkami nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, společenskou TV místnost, jednou bufetovou restauraci, 4 a la carte restaurace (italská, rybí, asijská, speciality středního východu), několik barů, kavárnu, konferenční místnost, minimarket a kadeřnictví. V prostoru zahrady jsou situovány 2 bazény (z toho jeden se skluzavkami), lehátka a slunečníky si můžete zabrat zdarma. Pro zimní období je v budově hotelu připravený vyhřívaný bazén. Pro malé návštěvníky je po celý rok k dispozici dětské hřiště, dětský bazén, minidiskotéka a miniklub (4-12 let), do pokoje je možné získat dětskou postýlku zdarma. V lobby funguje free wi-fi, internetový koutek je zpoplatněný.

Pokoje

Hotel nabízí několik typů pokojů, od standardních dvoulůžkových pokojů v hlavní budově přes pokoje s výhledem na moře, rodinné pokoje a pokoje v zahradních budovách. Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou s wc, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem a sadou na přípravu kávy či čaje. Každý pokoj je klimatizovaný a patří k němu také vlastní balkon. Rodinné pokoje mají oddělenou ložnici.

Pláž

Přímo u pláže se nachází krásná písečná pláž, ideální pro příjemně strávenou dovolenou. Lehátka jsou k využití zdarma, slunečníky za poplatek.

Aktivity

Papillon Zeugma hotel nabízí zdarma vybavení pro fitness, tenis (2 kurty), ping-pong, basketbal, plážový volejbal, badminton a šipky, vstup do tureckých lázní je také volný. Peeling v lázních, sauna, masáže, biliár, bowling, golf na nedalekých hřištích a vodní sporty na pláži jsou zpoplatněné. Těšit se můžete také na vynikající animační večery.

Jídlo

Bohaté ultra all inclusive v hotelu Papillon Zeugma se skládá ze snídaní, obědů, večeří (bufet), pozdních snídaní, lehkých snacků během dne, odpolední kávy/čaje se zákusky, zmrzliny a půlnoční svačiny. Během pobytu je také možné jednou zdarma povečeřet v a la carte restauraci (nutná rezervace). Celých 24 hodin denně si pak můžete dopřávat rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství.