Palmet Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

V oblasti Kemeru můžete najít celou řadu pěkných hotelů pro celou rodinu. Jedním z nejoblíbenějších je menší hotel Palmet Resort, ze kterého je překrásný výhled na pohoří Taurus.

HOTEL POD HORAMI

V Palmet Resortu vám během vaší dovolené nebude chybět vůbec nic. Najdete tu průzračné moře, vlastní pláž, kvalitní restaurace, několik sportovišť a pěkné bazény s tobogány.


Poloha

Palmet Resort hotel se nachází jen 2 km od centra letoviska Kemer na Turecké riviéře. Hotel je situovaný přímo u krásné oblázkové pláže, na nejbližší obchody a restaurace narazíte už po 500 metrech. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 45 km.

Kde se Palmet Resort nachází?

Palmet Resort leží v Turecku.

Vybavení

Příjemný prázdninový Palmet Resort je vybavený recepcí, útulnou hotelovou halou, hlavní restaurací, 2 a la carte restauracemi (italská, rybí), barem u bazénu, lobby barem, vnitřním bazénem, fitness a spa centrem, internetovým koutek (za poplatek), amfiteátrem a konferenční místností. Pro volné chvíle je k dispozici velký bazén, spojený pod můstkem s menším bazénem, do kterého ústí tobogán. Lehátka, slunečníky i osušky jsou k využití zdarma. Děti mají svůj vlastní bazén, miniklub, minidisko i animační programy. Posedět můžete ve stínu pod pergolami nebo v upravené zahradě s květinami a vzrostlými borovicemi. Ve venkovních lednicích je možné si brát chlazenou vodu.

Pokoje

Prostorné dvoulůžkové pokoje hotelu Palmet Resort jsou klimatizované a nabízejí balkony s výhledem na bazén, na moře nebo na hory. V každém pokoji najdete vlastní koupelnu s wc, fén na vlasy, televizi, telefon, minibar (naplněný po příjezdu - Cola, Fanta, voda ad.) a sadu na přípravu kávy/čaje. Pokoje jsou pokryté wi-fi signálem, za příplatek je možné využívat i trezor. Nadstandardní ubytování představují rodinné pokoje se dvěma palandami nebo se dvěma oddělenými pokoji.

Pláž

Pěkná oblázková pláž s dobrým zázemím se nachází hned u hotelu. Její součástí jsou lehátka, slunečníky a molo, o pouhých pár kroků dál narazíte na bar u bazénu, wc a lednici s vodou. Kolem lehátek jsou rozmístěné dřevěné cesty, obejdete se tak i bez bot do vody. Vstup do vody je mírný a voda průzračná a teplá, oceněná modrou vlajkou za čistotu.

Aktivity

Pro ty, kteří se na dovolené neradi nudí, jsou v hotelu Palmet Resort připravené animační programy před sen i během večera, dále fitness centrum, stolní tenis a šipky. Zdarma je možné také zajít si do sauny, jacuzzi nebo do tureckých lázní. Procedury ve SPA centru (včetně masáží) a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Jídlo

All inclusive nabízené hotelem je lahodné, bohaté a dopřávat si ho můžete téměř po celý den. Čekají na vás snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dále pozdní snídaně, dopolední i odpolední snack, káva/čaj se zákusky a noční občerstvení. Od 10:00 do 23:00 si můžete dopřávat také neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.