Palia Sa Coma Playa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Krásná písečná pláž s průzračným mořem a pozvolným vstupem do vody, pestrá all inclusive nabídka a prostorné pokoje vhodné pro celou rodinu, to jsou hlavní lákadla tohoto hotelu.

APARTHOTEL S VÝHODNOU POLOHOU

Hotel Palia Sa Coma Playa je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. V okolí se nachází řada zajímavých cílů pro výlety a přímo ve městě se můžete dobře najíst nebo si nakoupit tradiční mallorské suvenýry.


Poloha

Příjemný aparthotel Palia Sa Coma Playa se nachází na východním pobřeží Mallorky, mezi letovisky Sa Coma a Sillot. Od letiště je hotel vzdálený asi 65 km. Pláž s pěknou promenádou najdete 100 metrů od hotelu, hlavní nákupní třída je asi 5 minut vzdálená. Nedaleko se nacházejí také skvělé výletní cíle (Dračí jeskyně, letovisko Cala Millor) nebo golfové hřiště Son Servera (7 km).

Kde se Palia Sa Coma Playa nachází?

Palia Sa Coma Playa leží na Mallorce.

Vybavení

Palia Sa Coma Playa je šestipatrový hotel se skvělou polohou a výhledem na moře. V budově najdete recepci, směnárnu, společenskou místnost, hlavní restauraci a bar. V zahradě se nachází osvěžující bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště a miniklub. Lehátka a slunečníky kolem bazénu je možné využívat zdarma. V lobby a na pokojích se dá za poplatek využívat připojení na wi-fi, k dispozici je návštěvníkům i internetový koutek (také za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře disponují vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc; vysoušeč vlasů za poplatek) a telefonem, za poplatek navíc můžete využívat satelitní televizi, trezor a minibar. Dětskou postýlku dostanete po vyžádání na pokoj zdarma. Maximální obsazenost tohoto typu pokoje je 3+1 nebo 2+2, takže se ideálně hodí i pro čtyřčlenné rodiny.

Pláž

Zdejší pláž je krásná, písečná a dostatečně široká, s pozvolným vstupem do moře vhodným pro děti a méně zdatné plavce. Pláž se od hotelu nachází asi 200 metrů a nabízí sprchy, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Aktivity

V hotelu Palia Sa Coma Playa si můžete kromě plavání v bazénu užít také aktivity, jako je aerobik, plážový volejbal, šipky, ping-pong (zdarma) nebo sauna, kulečník, elektronické hry, minigolf, masáže, vodní sporty na pláži a golf (za poplatek). Nejbližší golfové hřiště - Golf Son Servera - se nachází asi 7 km od hotelu. Pokud si nechcete program vymýšlet sami, můžete se svěřit do rukou zdejším animátorům a vyzkoušet si aktivity, které pro hosty denně chystají.

Jídlo

All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu či čaj se zákuskem a pro děti také zmrzlinu během dne. Pokud jde o nápoje, můžete si tu mezi 10:00 a 22:30 dopřávat vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství. All inclusive náramek se půjčuje za vratnou zálohu.