Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Malý rodinný hotel Oaz poskytuje příjemné ubytování v horském stylu, a to přímo na krásné písečné pláži s lehátky, slunečníky a centrem vodních sportů.

ALPSKÝ HOTEL NA ALBÁNSKÉ PLÁŽI

Hotel Oaz nabízí svým hostům útulné pokoje, soukromý bazén, wi-fi ve společných prostorách a také jednoduchý, ale dostačující light all inclusive servis.


Poloha

Oaz Hotel se nachází v oblasti Golem, v jižní části města Durres (Drač), největšího přístavu v Albánii. Hotel byl vybudován přímo u Jaderského moře, na pěkné písečné pláži. Centrum města je vzdálené okolo 10 km, mezinárodní letiště u hlavního města Tirana je 40 km daleko.

Kde se Oaz nachází?

Oaz leží v Albánii.

Vybavení

Hotel Oaz, který svým provedením připomíná tradiční alpské hotely, je plně klimatizovaný a nabízí 28 pokojů, recepci, restauraci, bar, podzemní garáž, konferenční místnost, směnárnu, obchůdek se suvenýry, bazén a dětské hřiště. Ve společných prostorách tohoto útulného rodinného pokoje je možné se připojovat na wi-fi.

Pokoje

Jednoduše zařízené pokoje s minibarem, TV, klimatizací a vlastní koupelnou vám poskytnou prostor pro odpočinek i relaxaci. K většině pokojů patří také balkon.

Pláž

Krásná písečná pláž je od hotelu vzdálená jen 30 metrů. Hotel tu má vlastní sekci s lehátky a slunečníky, které mohou hosté hotelu využívat zdarma. Vstup do vody je pozvolný. Na pláži se dá nakoupit jídlo a suvenýry, možné je také využít služeb centra vodních sportů.

Aktivity

Kromě večerního zábavního programu potěší hosty také přítomnost nedalekého centra vodních sportů, které nabízí vybavení, jako jsou vodní lyže a šlapadla. Z adrenalinovějších sportů můžete vyzkoušet třeba parasailing a jízdu na banánu.

Jídlo

Pobyt je možné si objednat se snídaněmi, s polopenzí, plnou penzí nebo light all inclusive. To zahrnuje snídani, oběd i večeři formou bufetu, navíc malou svačinu během odpoledne. Od 10:00 do 23:00 dostanete ve zdejším baru rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje (voda, džus, cola, pivo, víno ad.).