Neptune Resort Convention Centre & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Máte rádi luxusní dovolenou plnou zábavy a dobrého jídla? V hotelu Neptune Resort Convention Centre & Spa si ji rozhodně užijete! Stejně jako klid a krásnou písečnou pláž hned u resortu.

LUXUS A PROSTOR

Tento rozlehlý pětihvězdičkový komplex vám poskytne spoustu prostoru pro aktivní i pasivní odpočinek. Je určený pro náročné klienty, kteří si za kvalitu a soukromí rádi připlatí. K největším perlám hotelu patří skvěle vybavené wellness centrum.


Poloha

Neptune Resort je rozlehlý komplex, který se nachází na severu řeckého ostrova Kos, asi 5 km od rybářského městečka Mastichari, kam se můžete vydat za nákupy nebo jídlem. Hlavní město Kos je vzdálené 18 km, letiště je jen 11 km daleko. V blízkosti hotelu se nachází také zastávka místního autobusu.

Kde se Neptune Resort Convention Centre & Spa nachází?

Neptune Resort Convention Centre & Spa leží .

Vybavení

Součástí prostorného prázdninového komplexu je hlavní budova, krásná udržovaná zahrada, řada menších budov, 4 restaurace, 8 barů, 8 bazénů, minimarket, obchody, kadeřnictví, konferenční místnost, klenotnictví, malý aquapark pro děti, fitness, půjčovna kol, dětské hřiště, dětský klub a nádherné wellness centrum. Lehátka a slunečníky u bazénů, v zahradě i na pláži jsou k využívání zdarma. Ve veřejných prostorách je možnost bezplatného připojení k wi-fi, na pokojích funguje jak wi-fi, tak LAN připojení.

Pokoje

Pokoje hotelu Neptun jsou světlé, elegantně zařízené a nabízejí dostatek prostoru. Jejich součástí je koupelna s wc, fén na vlasy, satelitní TV, telefon, trezor a individuální klimatizace. Minibar získáte na vyžádání. Součástí standardních dvoulůžkových pokojů je také balkon nebo terasa. K dostání jsou za vyšší cenu také pokoje s výhledem na moře, renovované pokoje, superior a deluxe pokoje, suity, rodinné pokoje a apartmány. Pokud chcete naopak ušetřit, můžete si zvolit akční joker pokoj a nechat výběr jeho polohy na hoteliérovi.

Pláž

Hotel se nachází hned u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, který je vhodný i pro děti. Lehátka a slunečníky jsou připravené nejen na pláži, ale i na trávě před pláží (zdarma). Osušky se půjčují oproti kauci. Na pláži funguje také plážový bar.

Aktivity

V Neptune Resortu se můžete zdarma zapojit do animačních aktivit, zajít si do fitness centra, zahrát si šipky, bocciu, stolní tenis, basketbal nebo plážový volejbal nebo si vyzkoušet lekci aerobiku, gymnastiky a vodní gymnastiky. Ke zpoplatněným službám patří tenis s osvětlením a trenérem, kurzy surfování, katamarán, motorizované vodní sporty, putting golf a půjčovna horských kol. Animační programy probíhají i během večera. Děti si mohou přes den hrát na dětském hřišti nebo v jednom ze 3 mělkých bazénů. Dospělí mají k dispozici 4 venkovní a 1 vnitřní bazén. Pokud máte rádi luxusní péči, určitě nezapomeňte navštívit zdejší wellness centrum, které nabízí jednorázové ošetření i vícedenní balíčky péče (zábal z mořských řas, lymfodrenáž, manikúra, pedikúra, indiánská masáž hlavy, ayurvédská masáž ad.). Pro děti je nachystaný dopolední i odpolední program v dětském klubu, minidiskotéka, malý aquapark a hřiště. Individuální hlídání dětí je za poplatek.

Jídlo

Součástí zájezdů je standardně polopenze ve formě bohatého bufetu (k večeři je vyžadováno formální oblečení). Hosté mají možnost dokoupit si plnou penzi, včetně nápojů (sklenice vody, vína, piva nebo nealkoholického drinku; zmrzlina; snack). Za poplatek je také možné povečeřet v a la carte restauraci (italská, řecká, gourmet). Pro děti je několikrát týdně chystáno speciální dětské menu.