Monachus

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Příjemný komplex Monachus Hotel & Spa se zaměřuje na rodiny s dětmi, pro které je v areálu hotelu k dispozici dětský bazén, pěkné hřiště, miniklub nebo třeba trampolíny.

RODINNÁ POHODA NA TURECKÉ RIVIÉŘE

V hotelu je možné si užít pasivní odpočinek v lázních, ale i aktivní zábavu na tenisovém kurtu, v bazénu, na pláži a na mnoha dalších sportovištích. Rodinné pokoje jsou dvoupatrové a velice útulné.


Poloha

Moderní prázdninový komplex Monachus Hotel & Spa s pěknou zahradou a 151 pokoji se nachází zhruba 300 metrů od pláže na okraji letoviska Side (8 km). Nejbližší nákupní možnosti v městečku Colakli jsou 500 metrů vzdálené, mezinárodní letiště Antalya je 55 km daleko.

Kde se Monachus nachází?

Monachus leží v Turecku.

Vybavení

Monachus Hotel & Spa je pěkný čtyřhvězdičkový hotel na Turecké riviéře, který nabízí vybavení pro nadstandardní rodinnou dovolenou. Najdete tu hlavní restauraci, restauraci s obsluhou, 4 bary, 2 snack bary, diskotéku, konferenční místnost, dětské hřiště, dětský bazén, jeden velký bazén, saunu, umělou stěnu, miniklub a několik sportovišť. Z dalších služeb je k dispozici prádelna, lékař, internet nebo počítačové hry.

Pokoje

Pokoje hotelu Monachus jsou laděné do čistého, bílo-modrého provedení a jejich součástí je koupelna (sprcha či vana, wc, fén), telefon, satelitní TV, klimatizace, minibar (při příjezdu naplněný nealkem) a balkon. Za příplatek je možné také využívat trezor. Rodinné pokoje se skládají ze dvou ložnic na dvou patrech (ke každému patří samostatná koupelna, minibar a TV).

Pláž

Dlouhá písečná pláž s lehátky a slunečníky zdarma se nachází hned u hotelu. Zdarma si můžete vypůjčit i plážové osušky. Na pláži je k dispozici také bar.

Aktivity

Monachus Hotel & Spa nabízí aktivity pro celou rodinu - animační programy, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, bocciu, šipky, vodní hry včetně sjíždění skluzavek, fitness, jógu, pilates, nordic walking, trampolínu, basketbal nebo třeba lezení na stěnu. Za poplatek je možné také vyzkoušet vodní sporty na pláži, kulečník a minigolf (v sesterském areálu Commodore Elite), zajít si na masáž a další procedury do spa centra nebo si půjčit kolo a vyrazit na výlet po Turecké riviéře.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Monachus Hotel & Spa je all inclusive strava - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, odpolední káva/čaj se zákuskem a půlnoční občerstvení. K pití si můžete od 10:00 do 24:00 dopřávat neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.