Mitsis Summer Palace Beach

Mitsis Summer Palace Beach je krásný hotelový resort, umístěný ve svahu nad pláží, který poskytuje úžasný výhled od bazénu i z terasy. Na pláž vám sveze originální výtah nebo se můžete příjemně projít.

S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM

Hotel nabízí ubytování až pro 3 děti, takže pokud máte početnou rodinu, tady jste správně. Ultra all inclusive program se pak postará o to, že budete všichni odjíždět spokojení a plní dobrého jídla i zážitků.


Poloha

Moderní prázdninový resort Mitsis Summer Palace Beach je součástí velkého komplexu čtyř hotelů, které se nacházejí asi 5 km od centra živého letoviska Kardamena. Hotel se nachází ve vrchní části ve svahu a nabízí tak neopakovatelné výhledy na Egejské moře, ostrov Nissiros a Kardamenský záliv. Hlavní město Kos je vzdálené 30 km, mezinárodní letiště je jen 14 km daleko.

Kde se Mitsis Summer Palace Beach nachází?

Mitsis Summer Palace Beach leží .

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel Mitsis Summer Palace Beach nabízí vstupní halu s recepcí v hlavní budově, restauraci s terasou a panoramatickým výhledem na moře, několik barů, TV místnost, minimarket a krytý bazén pro dospělé. Relaxovat můžete v jednom ze dvou bazénů (jeden s oddělenou částí s mořskou vodou), v jacuzzi nebo na sluneční terase s lehátky a slunečníky (zdarma). Pro malé děti tu je připravený speciální bazén, větší se mohou vydovádět na toboganech (jeden tobogan i pro děti do 6 let). Malí návštěvníci mají také k dispozici miniklub a junior klub, hřiště a minidiskotéku. V lobby funguje nízkorychlostní free wi-fi, za vysokorychlostní bezdrátové připojení v lobby a na pokojích je třeba si připlatit.

Pokoje

Do modra laděné pokoje hotelu Mitsis Summer Palace Beach jsou elegantní a prostorné, denně perfektně uklízené a nabízejí pěkný výhled z vlastního balkonu či terasy. Součástí vybavení je koupelna s wc, satelitní TV, telefon, klimatizace a minibar (obden doplňovaný vodou, pivem a colou). Za příplatek je možné si zajistit pokoj s výhledem na moře nebo suitu se 2 oddělenými místnostmi.

Pláž

Hotelová pláž je pokrytá hrubším pískem a kamínky, vstup je na prvních pár metrech pozvolný, pak se prudce svažuje. Přístup k moři je od hlavní budovy zajištěný speciálním výtahem, případně se dá na pláž sestoupit po schodech. Lehátka a slunečníky jsou k využití zdarma, osušky se půjčují oproti kauci. Přímo na pláži si můžete dát čerstvě nachystanou pizzu nebo lahodné koktejly.

Aktivity

V hotelovém resortu Mitsis Summer Palace Beach si najde zábavu každý. Hostům je zdarma k dispozici ping-pong, 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a fotbal, fitness centrum, kánoe, šlapadla a vybavení na windsurfing (pouze na základě licence). Za poplatek je možné si zahrát také biliár nebo vyzkoušet motorizované vodní sporty. Pro dětské návštěvníky je nachystaný vodní park se dvěma tobogány a bazén se slanou vodou. V hotelu Norida se pořádají také animační programy a večery s živou hudbou. Vyrazit můžete také do hlavního města Kos, podívat se na zbytky římských lázní, antický amfiteátr nebo středověký hrad.

Jídlo

Bohatý ultra all inclusive servis vám umožňuje strávit celou dovolenou odpočinkem a sportováním v hotelovém resortu. Těšit se můžete na snídaně (bufet s show cooking), pozdní kontinentální snídaně, obědy, večeře (bufet), lehké snacky během dne, podvečerní kávu/čaj se zákuskem, zmrzlinu a možnost oběda či večeře v jedné z a la carte restaurací (italská a řecká; nutná rezervace). V hlavní sezóně se také u bazénu a na pláži podává čerstvé ovoce. Mezi 10:00 a 24:00 si můžete na zdejších barech dopřávat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů včetně koktejlů.