Mitsis Family Village Beach

Příjemný hotelový resort Mitsis Family Village Beach nabízí ubytování nejen v prostorných dvoulůžkových pokojích, ale i v patrových mezonetech s přístupem do soukromého bazénu - mezonety přitom pojmou až pět osob.

POKOJE AŽ PRO 5 LIDÍ

K dalším přednostem tohoto hotelu patří bazény s mořskou vodou, dva tobogány pro dospělé a jeden pro děti, krásný výhled na moře a kvalitní all inclusive servis, který zahrnuje i pizzu na pláži a zmrzlinu.


Poloha

Hotel Mitsis Family Village Beach se nachází 5 km od centra městečka Kardamena, v sousedství sesterských hotelů Mitsis Summer Palace a Mitsis Blue Domes. Hotel je situován jen 300 metrů od pláže a nabízí krásný výhled na moře. Hlavní město Kos je vzdálené necelých 30 km, cesta na mezinárodní letiště vzdálené 14 km trvá slabou čtvrthodinu.

Kde se Mitsis Family Village Beach nachází?

Mitsis Family Village Beach leží .

Vybavení

Mitsis Family Village Beach je součástí velkého hotelového komplexu, který zahrnuje další tři hotely. V rámci této části máte možnost využívat recepci a lobby prostory s nízkorychlostním wi-fi připojením (zdarma), internetový koutek (za poplatek), hlavní restauraci, několik barů včetně baru na pláži, minimarket a venkovní bazény. Všechny bazény kromě bazénu s tobogány jsou naplněné slanou vodou. Lehátka a slunečníky na sluneční terase je možné využívat zdarma. Pro děti je k dispozici dětský bazén, miniklub a dětský koutek v zahradě.

Pokoje

V hotelu Mitsis Family Village Beach si můžete vybrat, zda chcete být ubytováni ve standardním dvoulůžkovém pokoji (s možností až 2 přistýlek), v junior suitě se dvěma oddělenými místnostmi nebo v dvoupatrovém mezonetu, vybaveném 2 ložnicemi, 2 koupelnami a sdíleným bazénem (možnost ubytovat až pět lidí). Standardní součástí každého pokoje je klimatizace, satelitní TV, telefon, minibar a balkon nebo terasa. Trezor patří k vybavení za poplatek. Za příplatek si můžete dopřát dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře nebo se sdíleným bazénem.

Pláž

Hotelová pláž je tvořená drobnými kamínky a od hotelu je vzdálená zhruba 300 metrů. Dvakrát za hodinu k ní jezdí hotelový vláček. Pláž je vybavená lehátky a slunečníky (zdarma), osušky si můžete půjčit oproti kauci. Po pár metrech už je moře poměrně hluboké, nehodí se tedy pro neplavce a malé děti.

Aktivity

V hotelu Mitsis Family Village Beach je možné si zahrát tenis (2 kurty; vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, šipky a vodní pólo nebo si půjčit šlapadlo či kánoi. Hotel také pořádá denní animační programy a večery s živou hudbou. Motorizované vodní sporty na pláži jsou za poplatek. Můžete si také domluvit půjčení auta a vyrazit na severní pobřeží, do hlavního města Kos, k horským klášterům nebo do známých termálních lázní Asklepion.

Jídlo

V rámci pobytu máte zajištěný all inclusive servis, tedy snídaně, obědy a večeře (bufet), lehké svačinky během dne (pizza, hotdog, sendviče, saláty, ovoce, zmrzlina) a do půlnoci také nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby. Pokud vyrazíte na výlet, můžete si nechat nachystat obědový balíček na cestu. Hotel má i bar na pláži, kde se můžete přes den najíst.