Mitsis Blue Domes Exclusive Resort & Spa

Máte při své dovolené rádi široký výběr, jak pokud jde o aktivity, tak v oblasti jídla? V hotelu Mitsis Blue Domes Exclusive Resort & Spa s deseti a la carte restauracemi se budete cítit jako v ráji.

10 TEMATICKÝCH RESTAURACÍ

Originálně architektonicky řešený hotel poskytuje nádherné výhledy na moře, možnost relaxace v luxusních lázních a úchvatné zázemí pro děti - tady bude spokojená celá rodina.


Poloha

Rozlehlý hotelový komplex, jehož nejkvalitnější částí je právě Mitsis Blue Domes Exclusive Resort & Spa, se rozprostírá ve svahu nad mořem na okraji letoviska Kardamena (cca 5 km od centra). Přímo pod hotelem najdete pláž, letiště je vzdálené cca 14 km. Hlavní město Kos je necelých 30 km daleko.

Kde se Mitsis Blue Domes Exclusive Resort & Spa nachází?

Mitsis Blue Domes Exclusive Resort & Spa leží .

Vybavení

Krásný pětihvězdičkový resort Mitsis Blue Domes se rozprostírá na několika úrovních ve svahu nad mořem a celý areál je propojený schodišti a krásným bazénovým komplexem čtrnácti bazénů se slanou vodou (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí areálu je hlavní budova s recepcí, viladomy, hlavní restaurace, 10 a la carte restaurací (italská, řecká, sushi, německá, mexická, asijská, burger ad.), 7 barů, minimarket, obchod se suvenýry, konferenční sály a amfiteátr. Děti mají k dispozici celou samostatnou sekci se skluzavkami, prolézačkami, vnitřním zázemím, diskotékou i bazénem. V lobby funguje free wi-fi, ve veřejných prostorách a na pokojích se třeba si za internetové připojení připlatit.

Pokoje

Hotel nabízí krásné prostorné pokoje v různých provedeních, od standardních dvoulůžkových pokojů po dvoupodlažní mezonety. Součástí každého pokoje je pěkná koupelna s vanou a sprchou, wc, individuální klimatizace, fén, telefon, trezor a satelitní televize. K pokoji vždy patří také balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit pokoje se vstupem do sdíleného bazénu, bungalovy, rodinné pokoje (oboje s maximální obsazeností 2+2) nebo dvoupodlažní mezonety ve stylových viladomech (až pro 2+3). Velká část pokojů má výhled na moře.

Pláž

Přímo pod hotelovým areálem se rozkládá soukromá pláž s kamínky a hrubším pískem. Pláž je vybavená lehátky, slunečníky (zdarma) a plážovým barem, ve kterém si můžete dopřát pití i malé denní svačinky, včetně čerstvě připravené pizzy. Vstup do moře je spíše prudší, nehodí se tedy pro děti a slabé plavce.

Aktivity

V hotelu Mitsis Blue Domes je připravené skvělé prostředí pro dětské hry i pro relaxaci dospělých. Dětský klub Wonderland nabízí spoustu možností zábavy, včetně kolotoče a bazénu pro nejmenší. Dospělí mezitím mohou úžasně relaxovat v hotelovém wellness centru, které zahrnuje krytý bazén, fitness, saunu, hammam, masáže a kadeřníka (vše za poplatek, pro starší 18 let). Zdarma si celá rodina může zahrát tenis, ping-pong, šipky, vodní pólo, minifotbal a plážový volejbal nebo si půjčit kánoe a šlapadla. Během dne máte také možnost se zapojit do bohatých animačních programů, skvělé show (muzikály, kabarety, karaoke, živá hudba) jsou pro vás nachystány i po setmění.

Jídlo

Hotel nabízí špičkový all inclusive servis, tedy snídaně, pozdní snídaně (bufet), obědy a večeře (bufet nebo servírované menu v některých z a la carte restaurací), lehké snacky během dne, “gyros koutek” a bar na pláži, dezerty v cukrárně a hlavně nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 až do 23:00 na zdejších barech každý den.