Michelangelo Resort & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
19.07.2022 - 30.07.2022 12 Letecky - Praha Polopenze 60 390 Kč (-18 %)
VYBRAT TERMÍN
09.09.2022 - 13.09.2022 5 Letecky - Praha Polopenze 22 190 Kč (-6 %)
VYBRAT TERMÍN
24.09.2022 - 06.10.2022 13 Letecky - Praha All Inclusive 51 690 Kč
VYBRAT TERMÍN

Nechcete dělat kompromisy a za kvalitu si rádi zaplatíte? Má být vaše dovolená plná klidu, koupání, skvělého jídla a neopakovatelných výhledů? To všechno získáte, pokud se rozhodnete pro Michelangelo Resort & Spa!

LUXUS A KLID

Hotel nabízí skvělý servis, krásné pokoje, infinity bazény, soukromou pláž i různé možnosti stravování. Užijte si Kos v jeho nejluxusnější podobě a prožijte dovolenou svých snů.


Poloha

Michelangelo Resort & Spa byl vybudován na klidném místě v jihovýchodní části ostrova, 8 km od hlavního města Kos. Do města je zajištěné dobré autobusové spojení. Letiště je vzdálené 32 km, pouhé 2 km od lázní se nachází termální pramen Thermá.

Kde se Michelangelo Resort & Spa nachází?

Michelangelo Resort & Spa leží .

Vybavení

Resort Michelangelo je prostorný, s krásnou zahradou, hlavní budovou a devíti menšími budovami. V hotelu se nachází recepce, 2 restaurace, 3 bary, minimarket, butik, zlatnictví, konferenční místnost, fitness a krásné wellness centrum. Ve venkovních prostorách se nacházejí 4 bazény (u recepce, infinity pool u moře, bazén s masážním proudem, dětský bazén), 3 jacuzzi a množství klidným koutů a teras pro slunění i odpočinek (lehátka, slunečníky i osušky zdarma). Ve veřejných prostorách i na pokojích se můžete zdarma připojovat k wi-fi.

Pokoje

Moderně vybavené a designově vyladěné pokoje Michelangelo Resortu & Spa jsou vybavené prostornou koupelnou, wc, fénem na vlasy, rádiem, satelitní TV, telefonem a miniledničkou. Pokoje jsou individuálně klimatizované a ke každému patří vlastní balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit pokoj s výhledem na moře, pokoj nad bazénem nebo prostornou junior suitu.

Pláž

Přímo pod hotelem najdete prostornou oblázkovou pláž. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou pro hotelové hosty zdarma. K dispozici je také barový servis a sprcha u vedlejšího hotelu. Vstup do moře je příkřejší a hosté využijí i boty do vody. K pláži se schází po schodech.

Aktivity

Hotel Michelangelo je určený hlavně pro kvalitní relaxaci, můžete si tu ale bez problémů i zasportovat (tenis, stolní tenis, vodní pólo, basketbal, dětské hřiště). Pokud se rádi bavíte s ostatními, můžete se zapojit do denních i večerních programů. Jestliže dáváte přednost klidu a samotě, můžete si zdarma (v rámci all inclusive) užít hammam, saunu, jacuzzi nebo vnitřní bazén, za poplatek pak také masáže, fitness a péči v kosmetickém salonu. Za rušným nočním životem, nákupy nebo lokální gastronomií můžete vyrážet do nedalekého hlavního města Kos, které nabízí také spoustu zajímavých památek.

Jídlo

Hotel nabízí polopenzi (pro ty, kteří rádi cestují) i all inclusive (pro hosty, kteří raději zůstávají v hotelu). Součástí all inclusive jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké svačiny během dne a noční snack (polévka, zmrzlina, těstoviny, ovoce, pečivo). Od 10:00 do 23:00 můžete čerpat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní budovy, včetně kávy a čaje. Po předchozí rezervaci je možné jednou za pobyt povečeřet také v a la carte restauraci. U večeří jsou vyžadovány dlouhé kalhoty.