Meli Holiday

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Čtyřhvězdičkový hotel Meli Holiday je zbrusu nový a nabízí stylové a moderní prostředí pro trávení příjemné odpočinkové dovolené.

NOVÝ A MODERNÍ

Zamilujete se nejen do jeho pokojů, ale také bazénu a venkovní terasy, na které můžete trávit dlouhé chvíle pozorováním okolí a vychutnáváním zdejší all inclusive nabídky.


Poloha

Hotel Meli Holiday se nachází v oblasti Golem, zhruba 15 km od centra největšího přístavu Albánie - Durres (Drač). Mezinárodní letiště u hlavního města Tirana je vzdálené asi 45 km. Centrum oblasti Golem s několika restauracemi a obchůdky je vzdálené asi 500 metrů.

Kde se Meli Holiday nachází?

Meli Holiday leží v Albánii.

Vybavení

Meli Holiday je pěkný nový hotel s moderním vybavením (otevřeno 2015), ke kterému patří vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, 3 bary, dětský koutek, konferenční místnost, fitness centrum, terasa s výhledem na moře a sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm a s lehátky a slunečníky zdarma. V pětipatrové budově se nachází celkem 89 pokojů. Wi-fi je v areálu k dispozici zdarma, nejlepší signál je u recepce.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje hotelu Meli Holiday nabízejí prostor až pro dvě přistýlky a jsou vybavené vlastní prostornou koupelnou, fénem na vlasy, individuálně ovladatelnou klimatizací, trezorem, satelitní TV a ledničkou. Většina pokojů má boční výhled na moře, některé také balkon. Za příplatek je možné si zajistit junior suitu, která se skládá ze dvou místností a nabízí přímý výhled na moře.

Pláž

Krásná písečná pláž Golem, která se táhne v délce několika kilometrů až do centra města Durres, se rozkládá hned před hotelem. Pláž je písečná, má pozvolný vstup do moře a hosté hotelu mají soukromou sekci s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži funguje centrum vodních sportů, sprcha i prodej občerstvení a suvenýrů.

Aktivity

V hotelu Meli Holiday si můžete zahrát stolní tenis, nebo si za poplatek zajít do sauny, do tureckých lázní nebo do posilovny. Na pláži funguje také centrum vodních sportů, díky kterému máte možnost si vyzkoušet méně i více adrenalinovou vodní zábavu. Pokud vám stačí osvěžení ve sladké vodě, je vám i vašim dětem k dipozici bazén přímo u hotelu.

Jídlo

All inclusive hotelu Meli Holiday zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, dále odpolední (podvečerní) snack a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00). Hotel nabízí velký výběr zeleniny, příloh, ovoce i sladkostí, stejně jako nápojů, včetně skvělého červeného vína.