Marina

Moderní malý hotel Marina nabízí pouze 22 pokojů, takže se můžete těšit na rodinné prostředí a pozornou obsluhu, která se vám bude věnovat na sto procent.

V HEZKÉM MALÉM HOTELU

Přímo u hotelu byl vybudován krásný bazén, ve kterém se můžete osvěžit za horkých letních dnů. Kdo má radši osvěžení v moři, ocení blízkost pláže, která začíná jen pár kroků před hotelem.


Poloha

Hotel Marina se nachází mezi městy Durres (Drač) a Golem, ve střední části Albánie. Od centra Drač s mnoha obchody, restauracemi a zajímavými historickými památkami je hotel vzdálený cca 10 km. Mezinárodní letiště v Tiraně leží asi 40 km daleko. Hotel byl vybudován hned u pláže.

Kde se Marina nachází?

Marina leží v Albánii.

Vybavení

Krásný malý hotel Marina s 22 pokoji, recepcí, restaurací a venkovním bazénem je klimatizovaný a ve společných prostorách pokrytý wi-fi signálem. Před hotelem je možné zdarma parkovat, přímo za parkovací plochou začíná krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody.

Pokoje

Hezké dvoulůžkové pokoje hotelu Marina jsou klimatizované a jejich součástí je vždy také vlastní koupelna s toaletou a balkon. K dalšímu vybavení patří fén, TV a minibar. Do pokoje je možné nastěhovat až dvě přistýlky. Z většiny pokojů jen buď přímý, nebo alespoň boční výhled na moře.

Pláž

Pěkná písečná pláž Golem se rozprostírá hned před hotelem a táhne se do délky několika kilometrů. Hotel má na pláži svou vlastní sekci s lehátky a slunečníky pro svoje hosty zdarma. Na pláži je možné také nakoupit drobné občerstvení nebo suvenýry, funguje zde také centrum vodních sportů.

Aktivity

Máte-li rádi vodní aktivity, budete tu určitě spokojení. Hotel disponuje vlastním venkovním bazénem, navíc je situovaný přímo u pláže, na které najdete také centrum vodních sportů. Za poplatek si tak můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, jízdu na banánu a další adrenalinové aktivity.

Jídlo

Stravování v hotelu Marina se odehrává buď formou polopenze (snídaně a večeře - bufet), nebo formou all inclusive. V rámci all inclusive máte kromě tří hlavních jídel denně (bufet) nárok také na odpolední svačinu a na rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.