Mangalan & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Adults only hotel Mangalan & Spa je ideálním cílem pro ty, kteří si chtějí odpočinout na netradičním místě a užít si skvělé procedury v 1 400 m2 velkém wellness centru.

WELLNESS CENTRUM S OBROVSKÝM VÝBĚREM

Kromě množství relaxačních a léčebných procedur v hotelovém spa si mohou hosté užít také bahenní lázně na ostrově v mořské laguně Mar Menor, která je ideální se svou mělkou a teplou vodou skvělá i pro malé děti.


Poloha

Hotel Mangalan je situován do okrajové části letoviska La Manga (jihovýchodní Španělsko), v klidné oblasti dále od obchodů a restaurací. Pláž je vzdálená 150 metrů, autobusová zastávka 100 metrů, golfové hřiště 18 km a letiště 60 km. Hlavní město provincie Murcia leží 75 km daleko.

Kde se Mangalan & Spa nachází?

Mangalan & Spa leží ve Španělsku.

Vybavení

Pěkný osmipatrový hotel Mangalan & Spa nabízí celkem 142 pokojů a pěkné výhledy do okolí. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, kavárna, bar, kadeřnictví, konferenční místnost, fitness a veliké wellness centrum. Venku najdete bazén pro dospělé, 2 vířivky a terasu na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma). Osušky se půjčují oproti kauci, jejich výměna je zpoplatněná. V areálu hotelu je možné se zdarma připojovat na wi-fi.

Pokoje

Útulné dvoulůžkové pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, telefonem, trezorem, satelitní TV, minibarem, fénem na vlasy a centrální klimatizací s individuální klimatizací. V pokoji si můžete uvařit teplé nápoje a užít si je na balkoně s výhledem do laguny či na moře.

Pláž

Pouhých 150 metrů od hotelu se nachází písečná pláž slané laguny Mar Menor, 200 metrů od hotelu je pak vzdálená pláž Středozemního moře. Na některých plážích je možné si za poplatek pronajmout lehátko a slunečník (mimo hlavní sezónu omezené). Vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti. Voda v laguně je teplejší a mělčí (ideální pro děti), ve Středozemním moři zase více osvěžující a s většími vlnami (lepší pro sport).

Aktivity

V hotelu funguje fitness centrum, které se dá využívat zdarma. Za poplatek je možné vyzkoušet vodní sporty na pláži (včetně šnorchlování a potápění), zajet si na 18 km vzdálené golfové hřiště nebo si dopřát péči v hotelovém wellness centru, které nabízí balneoterapeutický okruh, saunu, jacuzzi, parní lázeň, nejrůznější masáže a další léčebné, kosmetické a regenerační procedury. Na blízkém Jelením ostrově jsou otevřena ložiska s léčivým bahnem. V hotelu se také konají příležitostné denní i večerní animační programy.

Jídlo

Standardní součástí pobytů v hotelu Mangalan jsou snídaně formou bufetu. Hosté mají možnost dokoupit si také večeře nebo obědy (bufet), případně all inclusive. Pokud si zvolíte polopenzi, můžete si bez předchozí rezervace vyměnit večeři za oběd.