Vyhlídka Puig de sa Morisca Pláž Moreia

Pláž Cala Agulla - Mallorca

Krásná pláž Cala Agulla je situována v chráněné oblasti severně od resortu Cala Ratjada a je největší pláží na východním cípu Mallorky. Pláž je obklopená borovicovými háji a kopci, které tvoří malebné prostředí. Délka pláže je téměř půl kilometru a její šířka zhruba 50 metrů. Jemný bílý písek si čistotou nezadá se zdejším průhledným a tyrkysovým mořem.

Pláž je velice oblíbená, takže zejména během prázdnin bývá také značně zalidněná. Blízko pláže se nachází placená parkoviště. Na pláži se nachází jedna restaurace a tři bary, které nabízejí lehké občerstvení. Využít tu můžete volejbalové hřiště, sprchu a půjčovnu nejrůznějšího sportovního vybavení (šlapadla, kajaky, banány, SUP - prkna, na kterých se pádluje ve vodě, a další).

Na bezpečné koupání dohlíží plavčík, na pláži je možné si pronajmout lehátko a slunečník. Během letních prázdnin je bílý písek zaplněný především rodinami s dětmi, mimo sezónu se míří mladí návštěvníci z celého světa, pro které je tato pláž ideálním místem pro relaxaci i pro party.Pláž Cala Agulla - Mallorca


Sem chci