Pláž na ostrově Bodufinolhu - Fun Island Resort Vyhlídková plavba z přístavu Mahón

Aquarium Palma - Mallorca

Pokud jedete na Mallorku s dětmi, rozhodně byste si neměli nechat ujít Aquarium Palma. Tohle úžasné akvárium, který bylo ověnčené řadou státních i mezinárodních ocenění, se ale bude zaručeně líbit i dospělým.

Nachází se pouhých 500 metrů od oblíbené pláže hlavního města Playa de Palma a v současnosti v něm můžete najít více než 700 druhů mořských rostlin a živočichů, a to nejen ze Středozemního moře, ale třeba i z Indického oceánu, Atlantiku nebo Pacifiku. Asi největší oblibě se mezi téměř šedesáti nádržemi těší “Big Blue“ - s 8,5 metry vody se může pyšnit titulem nejhlubšího akvária se žraloky v Evropě a zároveň také největší sbírkou korálů. Není tedy divu, že se tu denně vystřídá v průměru tisíc návštěvníků.

Trasa akváriem je koncipovaná jako cesta světovými moři a oceány a ti odvážnější si tu mohou vyzkoušet i potápění se žraloky nebo plavání s rejnoky. Kromě akvárií se můžete těšit i na středomořskou zahradu, džungli s vodopádem, obchod se suvenýry, kavárnu nebo dětský koutek s pirátskou lidí. Návštěvu v Aquarium Palma si zkrátka užije celá rodina.Aquarium Palma - Mallorca


Sem chci