Hotel Magic Tulip

Menší hotelový komplex Magic Tulip se vyznačuje klidným prostředím a přátelskou atomosférou. V sousedství najdete sesterský hotel Royal Tulip Beach.

ZA HRANOU ÚTESU

Voda v blízkosti pláže je mělká a teplá, skvěle se hodí pro malé děti. Ti, kteří si chtějí užít šnorchlování, potápění, kitesurfing a další vodní sporty, musí projít přes dlouhé molo, které vede až za hranici krásného korálového útesu.


Poloha

Hotel Magic Tulip leží v klidné lokalitě poblíž egyptského letoviska Marsa Alam. Mezinárodní letiště je vzdálené 19 km, zhruba 15 km dělí hotel od centra letoviska Port Ghalib. Hotel se nachází přímo u moře, od hluboké vody je oddělený 800 metrů dlouhým molem.

Kde se Hotel Magic Tulip nachází?

Hotel Magic Tulip leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

K vybavení hotelu Magic Tulip patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, rybí a italská restaurace, lobby bar, bar u bazénu, plážový bar, dětské hřiště, miniklub (4-12 let), obchodní arkáda, malý supermarket, konferenční místnost, směnárna, kavárna, kadeřnictví, 4 bazény (2 vyhřívané) a SPA centrum (sauna, parní lázně). Na recepci je k dispozici wi-fi připojení i pevné připojení (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k využívání zdarma, bez poplatku dostanete i dětskou postýlku.

Pokoje

Pokoje hotelu Magic Tulip jsou vybavené koupelnou s wc, individuálně ovladatelnou klimatizací, fénem, telefonem, satelitní televizí, miniledničkou, trezorem a balkonem nebo terasou. Za příplatek si můžete vybrat pokoje s výhledem na bazén nebo na moře.

Pláž

Soukromá hotelová pláž s hrubším pískem a velice pozvolným vstupem do moře je skvělá pro malé děti. Pro větší návštěvníky je tu dlouhé molo (800 metrů), které je zavede až za hranu korálového útesu, kde se dá plavat, šnorchlovat, potápět nebo zkoušet kitesurfing. Součástí plážového servisu jsou lehátka, slunečníky, osušky, sprchy a plážový bar.

Aktivity

Chcete si na své dovolené užít pohyb a příjemné opečovávání? Pak budete v hotelu Magic Tulip určitě spokojení. Zdarma si tu můžete zahrát plážový volejbal a fotbal, šipky nebo stolní tenis, zdejší animátoři pro vás také chystají spoustu zábavně-sportovních aktivit. Za příplatek je možné vyzkoušet tenis, fitness, kulečník, potápění, kitesurfing, stolní fotbal nebo služby kadeřnictví a SPA centra (sauna, masáže, jacuzzi, turecké lázně apod.). Večer se můžete těšit na disco, zábavné programy a živou hudbu. Pokud budete mít chuť vyrazit za zábavou i mimo resort, můžete se vydat do Port Ghalibu nebo se zúčastnit fakultativního výletu do Luxoru či Asuánu nebo na potápěčskou výpravu k ostrovu Hamata nebo do oblasti Abu Dabab.

Jídlo

S all inclusive programem si můžete užít snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení a také neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00-23:00). Za poplatek si můžete dopřát i osvěžující zmrzlinu a čerstvé ovocné džusy. Během večeře je vyžadováno formální oblečení. V hlavní restauraci je k dispozici koutek pro děti.