Le Meridien Al Aqah

Rádi se na dovolené kocháte výhledem na moře? Pětihvězdičkový hotel Le Meridien Al Aqah vám nabídne ten nejkrásnější panoramatický pohled na vlny Indického oceánu.

PANORAMATICKÝ VÝHLED NA INDICKÝ OCEÁN

Hotel se nachází v krásném prostředí mezi mořem a pohořím Al-Hadžar a nabízí klid, luxusní péči a spoustu zábavy pro celou rodinu.


Poloha

Le Meridien Al Aqah se nachází na východním pobřeží Spojených arabských emirátů, v emirátu Fujairah. Do centra metropole emirátu to je necelých 50 km, cesta na mezinárodní letiště v Dubaji trvá zhruba 2 hodiny.

Kde se Le Meridien Al Aqah nachází?

Le Meridien Al Aqah leží ve Spojených arabských emirátech.

Vybavení

Nepřehlédnutelný hotel Le Meridien Al Aqah nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, 4 restaurace (hlavní, indická, thajská, na pláži), několik barů, kavárnu, směnárnu, obchody, konferenční sály, půjčovnu aut, kadeřnictví, salon krásy, spa centrum, centrum vodních sportů a jeden z největších bazénů, jaké můžete v SAE najít. Lehátka a slunečníky u bazénu je možné využívat zdarma. Hotel je kompletně bezbariérový a nabízí i vybavení pro děti, třeba dětský bazén, hřiště nebo dětský klub. Wi-fi připojení v lobby i na pokojích je za poplatek.

Pokoje

Prostorné pokoje hotelu Le Meridien Al Aqah nabízejí výhled na moře a pěknou, dobře vybavenou koupelnu s wc. K dalšímu zařízení patří satelitní televize, DVD přehrávač, kávovar, telefon s přímou volbou, trezor či fén. Minibar je za poplatek, stejně jako internetové wi-fi připojení. Za příplatek je možné si zajistit pokoj s balkonem. Obsazenost pokojů sahá od 1 dospělého až po 2 dospělé a 2 děti.

Pláž

Hotelový resort byl vybudován přímo u soukromé písečné pláže Al Aqah, je tedy ideální na plážovou dovolenou. Lehátka a slunečníky na pláži je možné využívat bez dalších poplatků.

Aktivity

Hotel nabízí spoustu vybavení pro aktivní dovolenou, například špičkové fitness centrum, 3 tenisové a squashové kurty nebo hřiště na plážový volejbal. Zdarma si tu můžete zahrát i stolní tenis nebo zacvičit aerobik. Za návštěvu jacuzzi a sauny, stejně jako za lekce potápění, za péči ve spa centru a za vodní sporty na pláži si musíte připlatit. Hotel pořádá také cvičení jógy u bazénu a další denní i večerní animační programy včetně diskotéky. Děti se mohou zabavit v dětském bazénu, na hřišti nebo v dětském klubu.

Jídlo

Hotel nabízí hned tři typy stravování - snídaně, polopenzi a all inclusive. V rámci all inclusive získáte snídaně, obědy a večeře formou bufetu, kredit na večeře v a la carte restauracích a vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje ve vybraných restauracích (10:00-24:00).