Last minute Kapverdy

Last minute dovolená Kapverdy

Kapverdy jsou velice oblíbenou destinací nejen pro last minute dovolené. Tato kouzelná země s bohatou historií nabízí kromě mnoha pamětihodností především nádherné pláže a služby na světové úrovni, které lákají turisty ze všech koutů světa. Naše nabídka je proto plná last minute zájezdů na Kapverdy od několika stovek cestovních kanceláří, aby si každý našel ten pravý zájezd. Nabídku pravidelně upravujeme a vybíráme pro vás zájezdy na poslední chvíli do různých letovisek a hotelů na Kapverdách.

Last minute zájezdy na Kapverdy

Na prvním místě oblíbenosti se mezi cestovateli z celého světa už několik let drží last minute zájezdy na Kapverdy. Většina lidí si je vybírá z důvodů nízkých cen, ale mají i další nesporné přednosti, které je třeba vyzdvihnout.

Největší výhody last minute dovolených na Kapverdách:

 • jsou levné (řádově o desítky procent oproti katalogovým cenám)
 • můžete vyrazit hned (pokud máte chuť odletět zítra, není to žádný problém)
 • stále širší nabídka (čím dál tím více cestovních kanceláří rozšiřuje svou nabídku last minute zájezdů)

Last minute zájezdy na Kapverdy se pro vás hodí, jestliže:

 • vám nevadí se spontánně a rychle rozhodovat
 • rádi se necháváte překvapovat tím, co bude
 • si nemůžete plánovat dovolenou několik měsíců dopředu
 • se dobře přizpůsobujete změnám

U běžné dovolené se vám může stát, že vám dva dny před odjezdem onemocní pes, odpadne hlídání pro děti nebo vám šéf oznámí, že budete muset zůstat v práci, a vy pak musíte platit zbytečné storno poplatky. To se vám s last minute dovolenou nepřihodí. Je sice pravda, že výběr hotelů už bývá o něco omezenější než na začátku sezóny a že třeba neseženete pokoj pro celou pětičlennou rodinu, ale pokud vám nevadí udělat pár drobných změn ve vašich plánech, pak jsou last minute zájezdy pro vás rozhodně dobrou volbou.

Nákup last minute zájezdu na Kapverdy přes internet:

 • šetří váš čas (zejména last minute zájezdy mohou být vyprodané dřív, než stihnete na pobočku dojít)
 • umožňuje vám pohodlnější výběr
 • aktualizuje informace a přidává nové zájezdy
 • nabízí spoustu informací o dané destinaci i o hotelu, které v tištěném katalogu nenajdete.

Proto neváhejte a vydejte se s námi už dnes objevovat Kapverdy - ostrovy kamenitých skal, písečných pláží a tyrkysově průzračného moře.

Pokud jste si z nabídky last minute Kapverdy nevybrali, můžete se podívat na další, o trochu méně exotickou, ale známou nabídku zájezdů last minute Kanárské ostrovy.

Proč si vybrat last minute dovolenou na Kapverdách? Vyplatí se vůbec ještě last minute?

Vybírat dovolenou na poslední chvíli se někdy může pěkně vyplatit. Last minute zájezdy jsou totiž často zlevněné až o několik desítek procent, protože cestovní kanceláře potřebují na poslední chvíli zaplnit místa v letadle a hotelech. Co to znamená pro vás? Výběr hotelů sice bude menší než v případě first minute zájezdů, za to si ale můžete dopřát luxusní služby za hubičku, a ještě vám zbyde na suvenýry pro rodinu. Kapverdy má zkrátka své jedinečné kouzlo, které si zamilujete.

Last minute na Kapverdy all inclusive?

Proč ne, cokoli si budete přát. Last minute dovolená, nebo v překladu dovolená na poslední chvíli je skvělou volbou, pokud jste časově flexibilní. Jak se dá usoudit z překladu, last minute dovolená na Kapverdách nebo super last minute je kupovaná na poslední chvíli, to znamená, že odlet je klidně už za několik dní nebo týdnů. A míst je málo, je tedy potřeba neztrácet čas a být flexibilní. V nabídce najdete celou řadu last minute zájezdů s all inclusive na Kapverdy, na které byste s normální cenou ani nepomysleli. S last minute slevou jsou tyhle zájezdy skoro za hubičku, a proto se vyplatí si na ně počkat.

Na co se při výběru last minute zájezdu na Kapverdy zaměřit?

 • Lokalita – chcete být přímo na pláži anebo v centru města? Vyrážíte na Kapverdy za mořem, nebo se těšíte do hor?
 • Hotel – máte nějaké požadavky přes které nejede vlak? Třeba, že potřebujete mít bazén, hotel na pláži, zájezd all inclusive nebo posilovnu?
 • Jaké je počasí na Kapverdách?
 • Jaká je na Kapverdách měna? Stihnete si ještě směnit peníze, anebo si vyberete na místě?

Na co nezapomenout? (hlavně pokud letíte na super last minute dovolenou na Kapverdy)

 • Platnost pasu (nebo OP)
 • Dostatek platidla v místní měně
 • Kdo vám bude hlídat domácího mazlíčka?

Pokud stále váháte, zda je last minute na Kapverdy tou pravou volbou, podívejte se i na naše další last minute zájezdy. Létáme do celého světa, stačí si jen vybrat.


Sem chci