Last minute Bali

Last minute dovolená Bali

Bali je velice oblíbenou destinací nejen pro last minute dovolené. Tato kouzelná země s bohatou historií nabízí kromě mnoha pamětihodností především nádherné pláže a služby na světové úrovni, které přitahují stále více a více nadšených cestovatelů. Naše nabídka je proto plná last minute zájezdů na Bali od několika stovek cestovních kanceláří, aby si každý našel ten pravý zájezd. Nabídku pravidelně doplňujeme a vybíráme pro vás zájezdy na poslední chvíli do různých letovisek a hotelů na Bali.

Aktuální nabídka last minute zájezdů na Bali

Last minute Bali

Pokud rádi ušetříte nějakou tu korunu a nedělá vám problémy rozhodovat se na poslední chvíli, pak vám budou absolutně vyhovovat last minute zájezdy na Bali. Cestovní kanceláře je nabízejí čím dál tím častěji a jejich výběr se tak značně rozšiřuje. Pokud tedy netrváte na tom, vyrazit do toho nejlepšího hotelu a brát s sebou desetičlennou rodinu, určitě si z široké nabídky vyberete.

Hlavní plusy last minute dovolených na Bali:

 • nízká cena (mnohdy o 30-40 % levnější než původní zájezd)
 • bez čekání (není problém odletět hned druhý den po zaplacení dovolené)
 • široká nabídka (výběr last minute zájezdů se stále rozšiřuje)

 

Last minute zájezdy sice nejsou pro každého, ale řadě lidí absolutně vyhovují. Díky nízkým cenám a snadnému a rychlému vyřízení se těší značné oblibě. Navíc s rostoucí konkurencí a zvyšujícím se počtem zájezdů jejich cena zákonitě klesá, takže i na Bali můžete bez problémů vyrazit za částku, o které se vám dřív ani nesnilo. Navíc se vám se zájezdem last minute Bali nestane, že by vám po dlouhém čekání na dovolenou do cesty něco nečekaně vlezlo.

 

Last minute zájezdy na Bali se hodí pro cestovatele, kteří:

 • jsou flexibilní
 • dokáží se rychle rozhodovat
 • milují překvapení
 • nejsou nároční
 • jsou časově vytížení

 

Na našich stránkách last minute Bali můžete prozkoumat bohatou nabídku last minute zájezdů do krásných hotelů v těch nejlepších balijských destinacích. Nabízíme zájezdy od renomovaných cestovních kanceláří, takže se nemusíte ničeho bát. Navíc najdete přehledně uspořádané zájezdy od různých poskytovatelů, takže si můžete bez problémů vybrat tu nejlepší destinaci podle vlastních preferencí - ať už se jedná o cenu, datum odjezdu nebo poskytovaný servis.

Proč si vybrat last minute dovolenou na Bali? Vyplatí se vůbec ještě last minute?

Výběr dovolené na poslední chvíli je někdy jako výhra v loterii. Last minute zájezdy jsou totiž často zlevněné až o několik desítek procent, protože cestovní kanceláře potřebují na poslední chvíli zaplnit místa v letadle a hotelech. Co to znamená pro vás? Nabídka hotelů sice bude menší než v případě first minute zájezdů, za to si ale můžete dopřát prémiové služby pětihvězdy za cenu tří hvězdiček, a ještě vám zbyde na místní delikatesy. Bali má zkrátka své nezpochybnitelné kouzlo, které si zamilujete.

Last minute na Bali all inclusive?

Proč ne, cokoli si budete přát. Last minute dovolená, nebo v překladu dovolená na poslední chvíli je skvělou volbou, pokud jste časově flexibilní. Jak můžete usuzovat z anglického překladu, last minute dovolená na Bali nebo super last minute je kupovaná na poslední chvíli, to znamená, že odlet je klidně už za několik dní nebo týdnů. A míst je málo, je tedy potřeba neztrácet čas a být flexibilní. V nabídce najdete celou řadu last minute zájezdů s all inclusive na Bali, na které byste s normální cenou ani nepomysleli. S last minute slevou jsou tyhle zájezdy skoro za hubičku, a proto se vyplatí si na ně počkat.

Na co se při výběru last minute zájezdu na Bali zaměřit?

 • Lokalita – chcete být přímo na pláži anebo v centru města? Vyrážíte na Bali za mořem, nebo se těšíte do hor?
 • Hotel – máte nějaké požadavky přes které nejede vlak? Třeba, že potřebujete mít bazén, hotel na pláži, zájezd all inclusive nebo posilovnu?
 • Jaké je počasí na Bali?
 • Jaká je na Bali měna? Stihnete si ještě směnit peníze, anebo si vyberete na místě?

Co nejde opomenout? (hlavně pokud letíte na super last minute dovolenou na Bali)

 • Platnost pasu (nebo OP)
 • Dostatek platidla v místní měně
 • Kdo vám bude hlídat domácího mazlíčka?

Pokud stále váháte, zda je last minute na Bali tou pravou volbou, podívejte se i na naše další last minute zájezdy. Létáme do celého světa, stačí si jen vybrat.


Sem chci