Las Americas Golden Tower

Zbrusu nový hotel Las Americas Golden Tower byl otevřený roku 2016 a je koncipovaný tak, aby splňoval nároky i těch nejnáročnějších zákazníků.

KLENOT STŘEDNÍ AMERIKY

Díky svému modernímu designu, špičkovému vybavení a nadstandardní úrovni služeb je tento hotel považován za skutečnou ikonu luxusu a stylu.


Poloha

Novotou zářící Las Americas Golden Tower je luxusní hotel v samém finančním centru Panama City. Hotel je strategicky umístěný v srdci města, pouhých pár kroků od bank a nejlepších nemocnic a jen pár minut od luxusních nákupních center (Multiplaza Pacific Mall, Soho Mall). Dobré spojení má také na letiště - cesta z něj trvá jen 25 minut. Hotel se nachází vedla obchodního centra Multicentro, ve kterém si můžete užít nejen nákupy, ale i návštěvu kina a kasína nebo posezení v restauracích.

Kde se Las Americas Golden Tower nachází?

Las Americas Golden Tower leží v Panamě.

Vybavení

O tom, jaký luxus můžete během pobytu v Las Americas Golden Tower očekávat, svědčí už samotný pohled na hypermoderní 30patrovou budovu. Její součástí je 285 pokojů a suit, gourmet restaurace ve 29. patře, mezinárodní restaurace, gastronomická zóna, bary, vyhřívaný vnitřní bazén, spa se 3 masážními místnostmi, turecké lázně, sauna, flotarium (s minerálními solemi pro masáže a procedury), tělocvična, salon krásy, byznys centrum s panoramatickou terasou a kancelářemi, největší konferenční lounge v Panama city (s krásným výhledem z 28. patra) nebo sedm menších konferenčních místností. Tento hotel je ideální volbou pro obchodní cesty.

Pokoje

Zdejší pokoje byly navrženy tak, aby perfektně kombinovaly luxus a pohodlí, a maximálně vám tak zpříjemnily váš služební nebo soukromý pobyt. Všechny pokoje se nacházejí mezi 7. a 27. patrem a jsou vybavené zvukotěsným sklem a speciálními stěnami, aby k vám nedolehl ruch z města ani ze sousedních pokojů. V každém pokoji najdete klimatizaci, prostornou koupelnu se sprchou a toaletními potřebami, trezor, fén na vlasy, kávovar, minibar, telefon a TV s plochou obrazovkou. Kromě bezplatného wi-fi připojení pro běžné účely vám pobyt zpříjemní také multifunkční systém ES, který zahrnuje nabídku filmů, výběr jídla a pití, prodej spa produktů nebo možnost propojení televize v pokoji s vašimi mobilními zařízeními.

Pláž

Poblíž hotelu se žádná pláž nenachází, využít ale můžete vyhřívaný bazén v 6. patře, který je součástí místního spa centra.

Aktivity

V tomto městském hotelu můžete skvěle nakombinovat byznys a odpočinek. Špičkovou péči vám zajistí zdejší spa centrum. Dopřejte si tureckou lázeň, saunu, masáže nebo návštěvu floatia se speciálními minerálními solemi. Muži jistě ocení dobře vybavenou tělocvičnu, ženám se zase bude líbit v salonu krásy. Pouhých pár minut chůze od hotelu se nacházejí moderní nákupní centra, restaurace, bary, kina a kasína, daleko to není ani na golfové hřiště. Pokud vás zajímá historie, vydejte se do čtvrti Casco Antiguo (5 km), pro milovníky přírody je tu zase Museum biodiverzity, pouhých 15 minut od hotelu je vzdálené také návštěvnické centrum Miraflores, kde můžete obdivovat historii i současnost Panamského průplavu.

Jídlo

Hotel nabízí vyhlášené snídaně a nedělní brunche. Kromě panoramatické restaurace ve 29. poschodí tu najdete i restauraci mezinárodní a kreativní gastronomickou zónu MON. O to, aby byli návštěvníci spokojení, se stará řada špičkových kuchařů, v čele se španělským šéfkuchařem, oceněným dvěma michelinskými hvězdami.