L´Ancora Beach

Trávíte rádi dovolené v centru živých letovisek, jen pár kroků od obchodů, restaurací, barů a zajímavých míst? Hotel L’Ancora Beach na Turecké riviéře tak pro vás bude ideální.

V SRDCI KEMERU

Nejen, že se nachází v samém srdci malebného letoviska Kemer, ale navíc stojí jen pár kroků od pláže a svým hostům nabízí špičkové all inclusive stravování - pro pohodovou dovolenou plnou zábavy jako dělané.


Poloha

L’Ancora Beach je hotel obklopený zelení ležící u pláže přímo v centru malebného tureckého letoviska Kemer. Nejbližší nákupní možnosti jsou od hotelu vzdálené jen 100 metrů, mezinárodní letiště v Antalyi je 55 km vzdálené.

Kde se L´Ancora Beach nachází?

L´Ancora Beach leží v Turecku.

Vybavení

V útulném hotelu L’Ancora Beach najdete všechno, co je pro příjemnou dovolenou třeba - vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, tři bary (jeden na pláži), dva bazény s dětskou částí, saunu, turecké lázně, prádelnu a konferenční místnost. Hotel je pokrytý wi-fi signálem, jehož využití je zpoplatněné.

Pokoje

Hotelové pokoje jsou klimatizované, vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, fén) a najdete v nich LCD TV se satelitním příjmem, telefon a trezor (za poplatek). Ke každému pokoji patří balkon. Za příplatek je také možné přímo na pokoji využívat wi-fi připojení.

Pláž

Pěkná oblázková pláž oceněná modrou vlajkou za kvalitu prostředí i služeb se rozprostírá přímo před hotelovým areálem. Lehátka a slunečníky je možné využít zdarma, osušky se půjčují za zálohu. Na pláži funguje také jeden z hotelových barů.

Aktivity

Jelikož je hotel jen pár kroků od desítek restaurací, barů, obchodů a trhů v Kemeru, můžete trávit celé dny nakupováním, procházkami a odpočinkem na pláži. Přímo v hotelu je možné si zahrát ping-pong a deskové či karetní hry nebo si zajít do fitness centra. V hotelu také hraje živá hudba. Za příplatek je možné si dopřát kulečník, procedury v tureckých lázních nebo vodní sporty na pláži.

Jídlo

All inclusive servis, který je součástí pobytu v hotelu L’Ancora Beach, se skládá ze snídaní, obědů a večeří (bufet), dále pozdních snídaní, lehkých snacků během dne a odpolední kávy/čaje se zákusky. V rámci pitného režimu lze čerpat od 10:00 do 23:00 neomezené množství nealkoholických i alkoholických rozlévaných nápojů místní výroby.