Lakitira Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Lakitira Resort je špičkový hotelový komplex, který láká zejména milovníky tenisu - nabízí totiž 11 volně přístupných tenisových kurtů a možnost pronajmout si osobního trenéra.

HOTEL PRO TENISOVÉ NADŠENCE

Kromě toho ale tento resort nabízí i kvalitní služby s výbornou stravou, možnost plné penze, krásné a klidné pokoje a také dlouhou písečnou pláž s širokou nabídkou vodních sportů.


Poloha

Hotel Lakitira Resort se nachází v jižní oblasti řeckého ostrova Kos, v klidné lokalitě zhruba 4 km od centra letoviska Kardamena. Hlavní město Kos je vzdálené 35 km, cesta na letiště zabere jen 15 minut (10 km).

Kde se Lakitira Resort nachází?

Lakitira Resort leží na Kosu.

Vybavení

Hotel Lakitira nabízí kvalitní vybavení pro sportovce i rekreační návštěvníky. Areál je tvořen hlavní budovou, přilehlými budovami a prostornou zahradou. Součástí vybavení je vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, TV místnost, wellness centrum, kadeřnictví a minimarket. Do zahrady jsou zasazené dva bazény s terasami na slunění (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek). Ve veřejných prostorách funguje zpoplatněné wi-fi připojení. Pro děti je nachystané dětské hřiště a bazén, tenisové kurty a hřiště na beach volejbal využijí spíš ti větší.

Pokoje

Hotel nabízí útulné pokoje pro páry i pro celé rodiny. Součástí standardního vybavení je vlastní koupelna s wc, klimatizace, fén, minilednice, satelitní TV, rychlovarná konvice a telefon. Relaxovat můžete také na vlastním balkonu či terase. Za příplatek je možné si rezervovat dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře, rodinný pokoj (ložnice, dětský pokoj, terasa se vstupem na zahradu) nebo suitu (ještě prostornější než rodinné pokoje, 2 místnosti, 2 balkony).

Pláž

Hotel byl vybudován přímo u dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do vody (v některých částech při vstupu kameny). Lehátka a slunečníky je možné využívat zdarma. Na pláži funguje také hotelový bar.

Aktivity

Hotel je určený pro milovníky sportu, hlavně pak pro fanoušky tenisu. Zdarma je možné využívat jeden z 11 tenisových kurtů, za poplatek si můžete objednat také soukromou nebo skupinovou lekci s trenérem. Zdarma vám je dále k dispozici hřiště na plážový volejbal, malé fotbalové hřiště, stolní tenis a cvičební programy na aerobik (na vyžádání). Za poplatek si můžete na pláži půjčit windsurf, plachetnici, kánoi, motorový člun i potápěčské vybavení nebo si užít adrenalin při vodním lyžování. Božský oddych si můžete dopřát na masážích ve wellness centru. V hotelu funguje také půjčovna kol, aut a čtyřkolek, případně si můžete domluvit výlet na ostrov Nissyros nebo do tureckého města Bodrum. Děti se přes den zabaví při animačních programech, večer je pro celou rodinu nachystaný kulturní program v místním amfiteátru.

Jídlo

Hotel Likitira Resort nabízí svým hostům polopenzi formou bufetu, dokoupit si ale můžete i plnou penzi. Pro děti je nachystané speciální dětské menu. Těšit se můžete na stále se obměňující bufet, po rezervaci je možné si také zajít na večeři do italské pizzerie.