Lakitira Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Lakitira Resort je špičkový hotelový komplex, který láká zejména milovníky tenisu - nabízí totiž 11 volně přístupných tenisových kurtů a možnost pronajmout si osobního trenéra.

HOTEL PRO TENISOVÉ NADŠENCE

Kromě toho ale tento resort nabízí i kvalitní služby s výbornou stravou, možnost plné penze, krásné a klidné pokoje a také dlouhou písečnou pláž s širokou nabídkou vodních sportů.


Poloha

Hotel Lakitira Resort se nachází v jižní oblasti řeckého ostrova Kos, v klidné lokalitě zhruba 4 km od centra letoviska Kardamena. Hlavní město Kos je vzdálené 35 km, cesta na letiště zabere jen 15 minut (10 km).

Kde se Lakitira Resort nachází?

Lakitira Resort leží .

Vybavení

Hotel Lakitira nabízí kvalitní vybavení pro sportovce i rekreační návštěvníky. Areál je tvořen hlavní budovou, přilehlými budovami a prostornou zahradou. Součástí vybavení je vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, TV místnost, wellness centrum, kadeřnictví a minimarket. Do zahrady jsou zasazené dva bazény s terasami na slunění (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek). Ve veřejných prostorách funguje zpoplatněné wi-fi připojení. Pro děti je nachystané dětské hřiště a bazén, tenisové kurty a hřiště na beach volejbal využijí spíš ti větší.

Pokoje

Hotel nabízí útulné pokoje pro páry i pro celé rodiny. Součástí standardního vybavení je vlastní koupelna s wc, klimatizace, fén, minilednice, satelitní TV, rychlovarná konvice a telefon. Relaxovat můžete také na vlastním balkonu či terase. Za příplatek je možné si rezervovat dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře, rodinný pokoj (ložnice, dětský pokoj, terasa se vstupem na zahradu) nebo suitu (ještě prostornější než rodinné pokoje, 2 místnosti, 2 balkony).

Pláž

Hotel byl vybudován přímo u dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do vody (v některých částech při vstupu kameny). Lehátka a slunečníky je možné využívat zdarma. Na pláži funguje také hotelový bar.

Aktivity

Hotel je určený pro milovníky sportu, hlavně pak pro fanoušky tenisu. Zdarma je možné využívat jeden z 11 tenisových kurtů, za poplatek si můžete objednat také soukromou nebo skupinovou lekci s trenérem. Zdarma vám je dále k dispozici hřiště na plážový volejbal, malé fotbalové hřiště, stolní tenis a cvičební programy na aerobik (na vyžádání). Za poplatek si můžete na pláži půjčit windsurf, plachetnici, kánoi, motorový člun i potápěčské vybavení nebo si užít adrenalin při vodním lyžování. Božský oddych si můžete dopřát na masážích ve wellness centru. V hotelu funguje také půjčovna kol, aut a čtyřkolek, případně si můžete domluvit výlet na ostrov Nissyros nebo do tureckého města Bodrum. Děti se přes den zabaví při animačních programech, večer je pro celou rodinu nachystaný kulturní program v místním amfiteátru.

Jídlo

Hotel Likitira Resort nabízí svým hostům polopenzi formou bufetu, dokoupit si ale můžete i plnou penzi. Pro děti je nachystané speciální dětské menu. Těšit se můžete na stále se obměňující bufet, po rezervaci je možné si také zajít na večeři do italské pizzerie.