Kilikya Palace

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
02.08.2023 - 16.08.2023 15 Letecky - Praha Ultra All inclusive 31 499 Kč
VYBRAT TERMÍN
25.08.2023 - 08.09.2023 15 Letecky - Praha Ultra All inclusive 31 499 Kč
VYBRAT TERMÍN

Pro všechny návštěvníky, kteří si rádi na dovolené užívají zázemí kvalitního hotelu, rozlehlý areál se zahradou a široké množnosti trávení volného času, je tu hotel Kilikya Palace.

BAZÉNY VE STÍNU ZAHRADY

Báječně si odpočinete v jednom z bazénů ve stínu vzrostlých stromů, na soukromé hotelové pláži nebo v pěkných lázních. Zábavu poskytnou animační programy i řada sportovišť pro velké i malé.


Poloha

Pěkný komplex Kilikya Palace se nachází hned u pláže, asi 9 km od centra letoviska Kemer (Turecká riviéra). Letiště v Antalyi je vzdálené 45 km. Hned u hotelu je zastávka autobusu a vyhlášené obchodní centrum se spoustou možností nákupů a dobré gastronomie.

Kde se Kilikya Palace nachází?

Kilikya Palace leží v Turecku.

Vybavení

Hotel se skládá ze dvou částí - starší, kde se odehrává většina animačních aktivit a který je ideální pro rodiny s dětmi (najdete tu i dětský koutek), a z novější části, kde je větší klid. Hotel má krásnou zahradu se dvěma bazény (jeden s oddělenou částí a se skluzavkami) a s lehátky a slunečníky zdarma. K dispozici je také vnitřní bazén, kadeřnictví, wellness, fitness, diskotéka, nákupní galerie, recepce, směnárna, několik barů, hlavní restaurace s terasou a tři další restaurace. Wi-fi na recepci a v lobby je za poplatek, stejně jako internetová kavárna.

Pokoje

Útulné standardní pokoje hotelu Kilikiya Palace jsou během hlavní sezóny centrálně klimatizované a můžete se vybavit dětskou postýlkou zdarma. K základnímu vybavení patří telefon, satelitní TV, fén na vlasy, trezor a minibar. Ke každému pokoji patří také balkon a vlastní koupelna s wc. Za příplatek je možné získat zrenovovaný pokoj Elite, Rodinný Elite pokoj se dvěma ložnicemi, Lake House Suite (ložnice a obývací pokoj v přízemí, přímý vstup do bazénu) nebo stylový Rodinný Lake House (2 ložnice, 2 koupelny, v patře).

Pláž

Přímo u hotelu se nachází pěkná, písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře. Pláž je vybavená sprchami, lehátky a slunečníky (zdarma), plážové osušky se půjčují oproti vratné záloze.

Aktivity

Hotel nabízí spoustu možností trávení volného času. Zdarma to jsou třeba animační programy, basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness, sauna, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek, vybavení za zálohu), vstup do tureckých lázní nebo parní lázně. Pro děti je nachystaný miniklub a dětské hřiště. Ke zpoplatněné zábavě patří elektronické hry, masáže, kulečník, wellness a vodní sporty na pláži.

Jídlo

Díky ultra all inclusive nebudete mít po celý den ničeho nedostatek. Máte nárok na snídani, oběd a večeři formou bufetu, dopolední i odpolední snack, kávu a čaj se zákusky a půlnoční svačinu. Celých 24 hodin si také můžete dopřávat neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.