Kempinski Ajman

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Rádi se spoléháte na ověřenou kvalitu? Dáváte přednost hotelům velkým řetězců, se kterými už máte zkušenosti z jiných zemí? Potom si pro pobyt v Emirátech zvolte hotel Kempinski Ajman.

KVALITA JMÉNEM KEMPINSKI

Přímo před hotelem se rozkládá jedna z nejhezčích přírodních pláží v celém emirátu Ajman, nadšení určitě budete i ze zdejší kuchyně. Tento hotel je určený pro náročné klienty, kteří se nespokojí s málem.


Poloha

Hotel Kempinski Ajman se nachází v emirátu Ajman, asi 40 minut od Dubaje. Hotel leží na nejkrásnější zdejší pláži a v jeho blízkosti se nachází také příjemná promenáda s možností nákupů a zábavy. Do centra Dubaje se můžete třikrát denně dopravit pomocí bezplatného shuttle busu.

Kde se Kempinski Ajman nachází?

Kempinski Ajman leží ve Spojených arabských emirátech.

Vybavení

Součástí špičkového hotelu Kempinski Ajman je vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 6 barů, společenské prostory, lounge, dětský klub, lobby a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Ve veřejných prostorách, v lobby i na pokojích se můžete bezplatně připojovat k wi-fi.

Pokoje

Pěkně barevně sladěné pokoje hotelu Kempinski Ajman jsou vybavené vlastní koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), wc, satelitní televizí, telefonem, kávovarem, trezorem a minibarem. Každý pokoj je klimatizovaný. Vybrat si můžete pokoje s terasou a výhledem na bazén, pokoje ve vyšších patrech nebo renovované pokoje s výhledem na moře. Maximální obsazenost je 2+1.

Pláž

Soukromá pláž s 500 metry krásného světlého písku se rozkládá přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou k využívání zdarma.

Aktivity

V hotelu Kempinski Ajman najdete skvěle vybavené fitness centrum, jehož zařízení můžete využívat zdarma. Za poplatek si pak můžete zahrát tenis, bowling nebo minigolf, vyzkoušet si vodní sporty (šnorchlování, kánoe, windsurfing) nebo si zajít na nedaleké 18jamkové golfové hřiště Al Zorah. Za návštěvu rozhodně stojí SPA Kempinski, které nabízí množství masáží, saunu, různé terapie a další procedury. Pro děti jsou nachystány hry a soutěže v dětském klubu.

Jídlo

Vybrat si můžete z pobytu se snídaní nebo s polopenzí. Zdejší kuchyně je vyhlášená, rozhodně byste si neměli nechat ujít návštěvu některé z a la carte restaurací (na výběr je například čínská, indická či italská).