Kamomil

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Dáváte přednost malým hotelům, chcete bydlet hned u pláže a neradi byste za dovolenou utratili zbytečně moc peněz? Pak se pro vás albánský hotel Kamomil dobrá volba!

MENŠÍ HOTEL PRO NENÁROČNOU KLIENTELU

Hotel se nachází přímo u několikakilometrové pláže a nabízí bar s terasou, jednoduché barevné pokoje a wi-fi pokrytí v areálu zdarma.


Poloha

Hotel Kamomil stojí přímo u pláže mezi městy Durres (Drač) a Golem, zhruba uprostřed albánského pobřeží. Vzdálenost do centra Durrese, největšího albánského přístavu, je necelých 10 km, přímo před hotelem stojí autobusová zastávka. Ve městě najdete historické památky, jako je římský amfiteátr, benátská věž nebo palác krále Zogu. Letiště u hlavního města Tirana je 35 km daleko, pohoří Dajti leží 40 km daleko.

Kde se Kamomil nachází?

Kamomil leží v Albánii.

Vybavení

K základním službám a vybavení hotelu Kamomil patří 24hodinová recepce, restaurace, bar s terasou a wi-fi pokrytí v areálu zdarma. V restauraci si můžete pochutnat na specialitách albánské, řecké, italské, středomořské i mezinárodní kuchyně včetně steaků, pizzy a plodů moře.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a wc, klimatizací, televizí, lednicí a balkonem. Za příplatek je možné si zajistit apartmá, třílůžkový pokoj, rodinný pokoj nebo pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Hotel byl vybudován přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, který je ideální pro menší děti. Pláž vede až k přístavu ve městě Durres a najdete na ní možnosti zábavy (půjčovny vybavení na vodní sporty), odpočinku (lehátka a slunečníky patřící hotelu zdarma) i nákupů.

Aktivity

Hotel samotný nenabízí animační programy ani sportovní vybavení, můžete tu ale trávit klidné chvíle posezením v baru na terase. Hotel má svůj vlastní soukromý kus pláže s lehátky a slunečníky (zdarma), nedaleko funguje také centrum vodních sportů. Z hotelu je dobře dostupné centrum města Durres i celá řada přírodních a kulturních zajímavostí západní a střední Albánie.

Jídlo

Restaurace hotelu Kamomil je otevřená na snídaně, obědy, večeře i odpolední svačiny. Dopřát si tu můžete také bohatý brunch.