Kamelya K Club

Hotel Kamelya K Club je součástí jednoho z největších hotelových komplexů na Turecké riviéře a během jeho návštěvy můžete využívat i zařízení dvou sesterských hotelů - Kamelya Fulya a Kamelya Selin.

PRO DĚTI JAKO STVOŘENÝ

Ubytování vám poskytnou pěkné dvou- a třípatrové vilky v zahradě, skvělou zábavu si vy i vaše děti užijete v aquaparku, na pláži, na bowlingu, v herně a na mnoha dalších sportovištích, které hotel nabízí.


Poloha

Kamelya K Club je součástí velikého komplexu Kamelya World, který se rozkládá na pobřeží tureckého letoviska Colakli (Turecká riviéra). Hotelový komplex leží hned u pláže a je vzdálený 500 metrů od centra města, 8 km od historického jádra Side a 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Kde se Kamelya K Club nachází?

Kamelya K Club leží v Turecku.

Vybavení

Během pobytu v hotelu Kamelya K Club můžete využít i vybavení dvou sesterských hotelů. K dispozici tak máte recepci se směnárnou, 6 restaurací, 10 barů, nákupní galerii, minimarket, diskotéku, minizoo s pávy, konferenční prostory, kadeřnictví, fitness a wellness centrum, 3 bazény pro dospělé, bazény pro děti, aquapark i lehátka a slunečníky na pláži i u bazénů zdarma. Zdarma je také wi-fi na recepci, využití internetové kavárny je za poplatek. Dětem i dospělým udělají radost také volně obslužné boxy na mražené dobroty.

Pokoje

Hotelové pokoje Deluxe jsou situované v dvou- až třípodlažních vilkách v zahradě a umožňují ubytovat až 4 osoby. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchou či vanou, wc, individuální klimatizace, fén, trezor, minibar, telefon a satelitní TV s DVD přehrávačem. K dalším typům pokojů, které si můžete připlatit, patří pokoje Superior, Junior Family Deluxe nebo Family Suite (s většími oddělenými prostory).

Pláž

Krásná prostorná pláž se zlatým pískem se rozprostírá přímo u hotelu. Vstup je velice pozvolný, takže se hodí i pro malé děti a slabé plavce. Pláž je vybavená lehátky, slunečníky, barem, sprchami a wc. Zdarma si můžete půjčit i plážové osušky. V baru je možné si dopřát chlazené pivo, nealkoholické nápoje, teplé pití i drobné svačiny.

Aktivity

Jestliže chcete, abyste se na dovolené ani vy ani vaše děti nenudili, pak je Kamelya K Club dobrá volba. Zdarma se tu zapojíte do animačních programů, zahrajete si plážový volejbal, šipky, fotbal a tenis (osvětlení za poplatek), zajdete si do fitness, do sauny nebo vířivky nebo se vydovádíte v aquaparku pro velké i malé. Pro děti je nachystané dětské hřiště a miniklub. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, elektronické hry, masáže a procedury ve wellness centru, stejně jako vodní sporty na pláži či bowling (v hotelu Kamelya Selin).

Jídlo

Součástí pobytu je ultra all inclusive, ke kterému patří plná penze formou bufetu (snídaně, oběd a večeře), k tomu navíc pozdní snídaně, odpolední a večerní svačina a noční občerstvení. Jednou za pobyt je také možné po předchozí rezervaci povečeřet v a la carte restauraci. K pití můžete mezi 10:00 a 1:30 čerpat neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.