Kamelya Fulya

Jako v pohádkovém hradu nebo v paláci osmanského sultána si budete připadat v pěthihvězdičkovém tureckém hotelu Kamelya Fulya. Pohádkové tu je úplně všechno, od lázní až po aquapark pro děti.

V SULTÁNOVĚ PALÁCI

Hotel je součástí velkého komplexu Kamelya World, skládajícího se ze tří hotelů, takže vám nabízí trojnásobné množství zábavy i prostoru. Ze sesterských hotelů můžete využívat vše kromě hlavních restaurací.


Poloha

Stylový hotelový komplex Kamelya Fulya byl vybudován jen 200 metrů od pláže v letovisku Colakli. Přímo u hotelu je zastávka autobusu, do centra města je to asi 500 metrů. Historické jádro Side je vzdálené 8 km, mezinárodní letiště v Antalyi je 55 km daleko.

Kde se Kamelya Fulya nachází?

Kamelya Fulya leží v Turecku.

Vybavení

Krásné prostory hotelu Kamelya Fulya nabízejí dostatek místa na relaxaci, skvělé gastronomické zážitky i sportovní vyžití. Hotel je klimatizovaný a osvěžit se můžete i na zahradě a v jednom ze tří bazénů pro dospělé nebo v bazénech pro děti. Hotel nabízí bazény s tobogany pro malé i pro větší, krytý bazén dále hlavní bufetovou restauraci, 5 a la carte restaurací (turecká, čínská, italská, mexická, rybí), cukrárnu, 10 barů, obchodní arkádu, diskotéku, kadeřnictví, konferenční místnosti, kino, 7 tenisových kurt, 3 fotbalová hřiště a minizoo (část vybavení se nachází v sesterských hotelech). Děti se mohou zabavit na dětském hřišti a v miniklubu (4-12 let) nebo teenage klubu (12-16 let). Na recepci je možné se připojovat na free wi-fi. Hotel má bezbariérový přístup.

Pokoje

Pěkné hotelové pokoje jsou vybavené centrální klimatizací, telefonem, satelitní LCD TV, minibarem (denně doplňováno nealko a pivo), trezorem a sadou pro přípravu kávy a čaje. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení (prostorná koupelna s wc, fénem a hygienickými potřebami) a balkon. Hluk z okolních pokojů skvěle odizolují kvalitní koberce. Na pokojích je možné se zdarma připojovat k wi-fi. Za příplatek si můžete zajistit pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Hotel disponuje prostornou pláží s velmi postupným vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti. Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma (okolo lehátek dostatek místa), využít můžete i plážové osušky, sprchy, wc nebo služby plážového baru (pivo, limo, káva, palačinky, hot dogy atd.).

Aktivity

Nudu v hotelu Kamelya Fulya rozhodně nezažijete. Animátoři pro vás chystají bohaté denní i večerní programy, zdarma je možné si zahrát ping-pong, minigolf, plážový volejbal, basketbal nebo stolní fotbal, za vybavení a osvětlení na fotbal a tenis je třeba zaplatit. Vyzkoušet můžete také lukostřelbu, fitness, střelbu ze vzduchovky, saunu, vodní gymnastiku, šipky, bocciu nebo minigolf. Pokud vám nevadí si připlatit, rozšiřují se vaše možnosti o kulečník, bowling (v hotelu Selin), vodní sporty na pláži, potápění, výlety na kolech, skútrech či v autech, a o procedury ve spa centru a turecké lázni (peeling, masáže atd.).

Jídlo

Bohaté ultra all inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře (bufet), lehké občerstvení během dne, odpolední kávu/čaj se zákusky a půlnoční občerstvení. Kuchaři chystají také speciální vegetariánský bufet, dietní bufet a dětská jídla. Při vstupu do restaurace je vyžadování formální oblečení. Rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby si můžete v jednom z 10 barů dopřávat 24 hodin denně.