Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Tříhvězdičkový hotel Ibiza je situován hned vedle sesterského hotelu Albanian Star a je dobrou variantou pro rodiny s dětmi, které chtějí prostorné pokoje a pláž na dosah ruky.

ATRAKTIVNÍ CENA, KVALITNÍ SLUŽBY

Za příjemnou cenu získáte ubytování v klidném prostředí na okraji historického města Durres, kvalitní stravu, nabídku volnočasových aktivit i blízkost pěkné, písčité pláže.


Poloha

Hotel Ibiza se nachází hned za sesterským hotelem Albanian Star, jen pár kroků od krásné pláže v letovisku Durres (Drač) ve střední Albánii. Od centra města je hotel vzdálený necelých 10 km, od mezinárodního letiště u hlavního města Tirana cca 40 km.

Kde se Ibiza nachází?

Ibiza leží v Albánii.

Vybavení

Tříhvězdičkový hotel Ibiza stojí hned za svým čtyřhvězdičkovým sesterským komplexem Albanian Star a většina vybavení a služeb je k dostání právě v AS - například recepce, free wi-fi, fitness, bazén, restaurace nebo bar, včetně střešního baru s panoramatickým výhledem. Ibiza hotel je vhodnější pro rodiny, Albanian Star zase pro páry.

Pokoje

Ve standardních dvoulůžkových pokojích hotelu Ibiza máte možnost až dvou přistýlek, za příplatek se dá ubytovat i v rodinných pokojích se dvěma ložnicemi. Pokoje jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, s balkonem, kabelovou televizí a minibarem (za příplatek).

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, ideálním pro děti, se nachází cca 50 metrů od hotelu. Hotel má vlastní část pláže s lehátky, slunečníky a sprchou (zdarma). Využít můžete i hřiště na beach volejbal nebo blízké centrum vodních sportů (za poplatek). Pokud si chcete užívat pláž v luxusním stylu, můžete si za příplatek rezervovat balijské postele s baldachýny.

Aktivity

Hosté hotelu Ibiza mohou využívat nabídku služeb sesterského hotelu Albanian Star - mohou si zde tedy zajít do fitness, zapojit se do denních či večerních animačních programů nebo se vykoupat v bazénu. Pro děti je připravené dětské hřiště. Na pláži je možné si zahrát beach volejbal nebo si za poplatek vyzkoušet různé vodní sporty.

Jídlo

Hotel Ibiza nabízí stravování formou polopenze (bufetové snídaně a večeře) nebo all inclusive. Součástí all inclusive jsou kromě snídaní a večeří také obědy (bufet), lehký odpolední snack a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (voda, džus, limonáda, pivo, víno ad.).