Zita Beach Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud máte rádi během své dovolené k dispozici širokou nabídku aktivit, ze kterých si můžete vybírat, pak byste měli vyrazit do tuniského hotelu Zita Beach Resort.

Za aktivní dovolenou

Kromě sportovních aktivit, jako je tenis, pong-pong, minigolf nebo fitness, se tu můžete věnovat i méně namáhavým aktivitám - třeba kulečníku, masážím nebo balneoterapii. Z dovolené se tak vrátíte zrelaxovaní a v kondici.


Poloha

Pěkný hotelový komplex s hlavní budovou a luxusními bungalovy se nachází na okraji tuniského letoviska Zarzis, zhruba 6 km od jeho centra. Rozsáhlý areál se třemi bazény a udržovanou zahradou je vzdálený asi 60 km od letiště, nejbližší nákupní možnosti najdete už v samotném hotelu.

Kde se Zita Beach Resort nachází?

Zita Beach Resort leží v Tunisku.

Vybavení

Součástí vybavení resortu Zita Beach je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte (tuniská a mezinárodní kuchyně), několik barů (včetně plážového baru a dvou barů u bazénu), diskotéka a konferenční místnost. K zabavení během pobytu slouží tři bazény (dva venkovní, jeden krytý), lázeňské centrum, kadeřnictví, obchod se suvenýry, coffee shop a diskotéka. V areálu se dá také zdarma připojovat na wi-fi. Děti se zabaví ve vlastním bazénu, na dětském hřišti nebo v miniklubu (4-12 let).

Pokoje

Standardní pokoje hotelu Zita Beach jsou vybavené klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, satelitní televizí, vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc) a balkonem nebo terasou. Minibar si můžete nechat přinést na pokoj za poplatek, trezor se nachází pouze na recepci (také za poplatek). Za příplatek je možné získat rodinný pokoj nebo ještě prostornější pokoj v přízemí s oddělenými ložnicemi.

Pláž

Prostorná, 700 metrů dlouhá pláž se rozkládá přímo před hotelem. Oceníte nejen přítomnost lehátek (za poplatek) a slunečníků (zdarma), ale i dobře zásobeného plážového baru.

Aktivity

Během pobytu v Zita Beach resortu se můžete věnovat celé řadě zábavních a sportovních aktivit - tenisu, minigolfu, fitness cvičení, vodnímu pólu, ping-pongu či aerobiku (zdarma), masážím, kulečníku, balneoterapii a návštěvám salónu krásy (za poplatek). V průběhu týdne se konají nepravidelné večerní programy, přes den můžete počítat s pravidelnými animačními aktivitami (módní přehlídky, folklór, soutěže, …). Vybavení na tenis a osvětlení tenisových kurtů je za poplatek.

Jídlo

Díky all inclusive formě stravování máte každodenně nárok na snídani, oběd a večeři formou bufety, navíc dopolední svačinu a odpolední kávu a zákusky. Během večeře je vyžadováno formální oblečení (u mužů dlouhé kalhoty). Mezi 10:00 a 23:00 můžete neomezeně konzumovat rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby.