Zephir Hotel and Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

V hotelu Zephir Hotel and Spa se rozhodně nemusíte bát, že byste trpěli žízní, nebo že byste museli celou dovolenou pít to samé. Na výběr tu máte z minerálek, vína, piva, koktejlů, ale i likérů, kávy a horké čokolády.

Důraz na pitný režim

Stejně pestrá jako nápojový lístek je i zdejší kuchyně. Mimo hlavní jídla si můžete dopřát i půlnoční svačinu nebo pozdní kontinentální snídani. Kalorie pak snadno spálíte na tenise, při elektronických hrách nebo na pláži.


Poloha

Skvěle situovaný Zephir Hotel and Spa je vyhledávaným cílem všech věkových kategorií, rodin s dětmi i handicapovaných klientů. Hotel se nachází asi 3 km od města Zarzis, 100 metrů od nejbližších obchodů a 60 km od letiště.

Kde se Zephir Hotel and Spa nachází?

Zephir Hotel and Spa leží v Tunisku.

Vybavení

Po vstupu do hotelu Zephir Hotel and Spa vás uvítá pěkná vstupní hala s recepcí, směnárnou a bezpečnostními sejfy. Pokud jde o stravování, najdete tu jednu hlavní restauraci s venkovní terasou, venkovní barbecue/restauraci před pláží a restauraci a la carte s tuniskými, italskými a orientálními specialitami. Barů tu najdete také hned několik, navštívit můžete i maurskou kavárnu nebo plážovou diskotéku (v provozu od 23:00 do 2:00 hod.). Dalšími součástmi hotelového areálu jsou obchůdky a bazary, minimarket, venkovní termální bazén, bazén se sladkou vodou, terasa s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, vnitřní termální bazén, fitness, prádelna, konferenční sál, internetový koutek a dětský klub.

Pokoje

Celkem hotel nabízí 334 pokojů, na vyžádání a za příplatek je možné získat rodinné pokoje nebo pokoje s výhledem na moře. Dětskou postýlku dostanete jako extra vybavení zdarma. Požádat můžete i o propojené pokoje. Všechny pokoje jsou stylově vyzdobené a vybavené vlastní koupelnou s wc a vanou nebo sprchou, dále klimatizací, satelitní televizí, minibarem, telefonem a vysoušečem vlasů. Pěkný výhled do okolí poskytuje soukromý balkon nebo terasa.

Pláž

Rozlehlá písečná pláž je z jedné strany ohraničená malým skaliskem, které pláž odděluje od další části pobřeží. Na pláži je rozmístěno velké množství lehátek a slunečníků, které můžete využívat zdarma, osušky se půjčují oproti vratné kauci. Na pláži se nachází také jeden z hotelových barů.

Aktivity

Mezi neplacené aktivity, spadající do rámce all inclusive, patří nejrůznější denní a večerní animační programy, tenis, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, vodné pólo, aquaaerobik, maxišachy, kurzy arabštiny, taneční kurzy, petanque, lukostřelba a nemotorizované vodní sporty (kajak, windsurfing). Za příplatek se nabídka volnočasových zábav a aktivit rozšiřuje o motorizované vodní sporty, kulečník, šipky, saunu, elektronické hry, masáže, aquatický bazén, jízdu na koni, pronájem čtyřkolky nebo návštěvu kadeřnictví, kosmetické salónu či thalasso centra. V rámci wellness si můžete zdarma zajít do termálního bazénu, ostatní služby (balneoterapeutické centrum se saunou, hammam, masáže, terapie mořskými řasami, hydromasáže a další relaxační procedury) jsou za poplatek.

Jídlo

All inclusive stravování v Zephir Hotel and Spa zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dále pozdní kontinentální snídani, odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusky) a půlnoční svačinu. Mezi 9:00 a 24:00 máte nárok na vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (minerální voda, víno, pivo, limonáda, koncentrované džusy, likéry, koktejly, teplé nápoje - čaj, káva, mléko, čokoláda).