Vincci Djerba Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
29.06.2023 - 14.07.2023 16 Letecky - Bratislava All Inclusive 23 361 Kč (-3 %)
VYBRAT TERMÍN
03.09.2023 - 08.09.2023 6 Letecky - Praha All Inclusive 13 290 Kč (-27 %)
VYBRAT TERMÍN

Pokud chcete trávit svou dovolenou tam, kde to skutečně žije, vydejte se do oblasti Midounu na ostrově Djerba - ne nadarmo se téhle prázdninové destinaci přezdívá “tuniské Saint Tropez”.

V tuniském Saint Tropéz

Vincci Djerba Resort se nachází pouhé 4 km od vyhlášeného golfového klubu, na nedalekou pláž jezdí v pravidelných intervalech hotelový vláček, takže ochuzeni nebudete ani o koupání. V okolí se navíc nachází spousta příjemných barů, kaváren a restaurací.


Poloha

Hotel Vincci Djerba Resort se nachází v oblasti přezdívané “tuniské Saint Tropez”, pouhých 6 km od centra městečka Midoun a 4 km od krásného golfového klubu. Pláž je od hotelu vzdálená asi 450 metrů a transfer k ní je v pravidelných intervalech zajišťován hotelovým vláčkem. Blízko to máte i do kaváren, obchůdků a klubů. Letiště se nachází ve vzdálenosti cca 25 km.

Kde se Vincci Djerba Resort nachází?

Vincci Djerba Resort leží v Tunisku.

Vybavení

V recepci hotelu Vincci Djerba Resort získáte nejen informace o hotelu samotném, ale díky dennímu přídělu čerstvého tisku vám neujdou ani čerstvé novinky ze světa. Spojení se světem vám zajistí i volné wi-fi připojení v lobby nebo zpoplatněný internetový koutek. Kromě hlavní restaurace se můžete v hotelu Vincci Djerba občerstvit a osvěžit také ve snack baru, v klasickém baru, v maurské kavárně nebo v baru na pláži. K zaplnění volného času slouží obchodní arkáda, konferenční místnost, kadeřnictví, spa centrum a dva bazény - jeden venkovní a jeden krytý. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Děti se mohou zabavit v dětském klubu, na hřišti nebo ve svém vlastním bazénu.

Pokoje

Pokoje hotelu Vincci Djerba Resort jsou vkusně a stylově zařízené a během hlavní sezóny také plně klimatizované. Ke standardnímu vybavení patří telefon, televize, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, fén) a balkon nebo terasa. Do extra vybavení (za poplatek) spadá lednička a bezpečnostní sejf. Za příplatek je také možné si zajistit jednolůžkový pokoj nebo pokoj pro celou rodinu.

Pláž

Zhruba 400 metrů od hotelu se nachází prostorná pláž s lehátky a slunečníky (zdarma) a s plážovým barem. Transfer na pláž je zajištěn pravidelnými spoji.

Aktivity

Zábavy si v resortu Vincci Djerba užijete rozhodně dost. Třeba denní a večerní animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf nebo šipky - to vše v rámci all inclusive bez dalších poplatků. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, masáže, hammam, fitness a vodní sporty na pláži. V hotelu si můžete také vypůjčit vůz a procestovat Djerbu nebo přilehlou tuniskou pevninu po vlastní ose.

Jídlo

All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dále lehké občerstvení během celého dne a neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00-24:00).