Venice Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pro toho, kdo si nepotrpí na okázalý luxus a nemusí nutně bydlet až na samém břehu moře, je tu hotel Venice Beach. Nabízí přijatelné ceny a kvalitní služby pro všechny skupiny návštěvníků.

Krása v jednoduchosti

Těšit se tu můžete na barbecue, maurskou kavárnu, 3 bary a spa centrum. Ze sportů si tu užijete tenis, minigolf, pétanque nebo stolní tenis. Zábavu vám poskytnou denní a večerní animační programy.


Poloha

Venice Beach je jednoduchý hotel střední velikosti, vhodný pro méně náročné klienty, kterým nevadí mít to na pláž asi 200 metrů. Hotel je situován v severovýchodní oblasti ostrova Djerba, asi 25 km od letiště, 4 km od známého městečka Midoun a 16 km od hlavního města Houmt Souk.

Kde se Venice Beach nachází?

Venice Beach leží v Tunisku.

Vybavení

V rámci hotelu Venice Beach se můžete ubytovat v jednom ze 159 pokojů umístěných v jednopatrových budovách v zahradě a užívat si veškeré zdejší vybavení a služby. K těm patří například vstupní hala s recepcí, směnárnou a bezpečnostními sejfy (za poplatek), hlavní restuarace, barbecue, 3 bary, maurská kavárna, minimarket, společenská místnost s televizí nebo kadeřnictví. Mimo hlavní sezónu je vám k dispozici i krytý bazén. Venku v zahradě jsou rozmístěny dva pěkné bazény, u kterých najdete bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma). Pokud potřebujete stálý přístup k internetu, můžete využívat wi-fi v lobby (zdarma) nebo internetový koutek (za poplatek).

Pokoje

Centrálně klimatizované pokoje (pouze v hlavní sezóně) jsou každý den uklízené a zahrnují vlastní sociální zařízení (koupelna s wc), telefon, satelitní televizi a balkon nebo terasu. Na vyžádání a za příplatek je možné si objednat ubytování v prostornějším rodinném pokoji. Zdarma dostanete v případě zájmu dětskou postýlku.

Pláž

Písečná pláž s krásným jemným pískem se nachází asi 200 metrů od pláže. Lehátka a slunečníky je možné využívat za poplatek.

Aktivity

Kromě pravidelných denních a večerních animačních programů pro děti i dospělé se můžete při pobytu v hotelu Venice Beach zabavit i individuálně - při tenisu, minigolfu, pétanque nebo stolním tenisu. Najdete tu i vybavení na fotbal, volejbal či vodní pólo. Ostatním vodním sportům (na pláži) se můžete věnovat za poplatek. Děti tu mají vlastní oddělené brouzdaliště, dětské hřiště a miniklub. Hotel nabízí také služby vlastního malého spa centra - za poplatek si tu užijete různé masáže, pobyt v sauně nebo turecké lázně hammam.

Jídlo

All inclusive v hotelu Venice Beach zahrnuje stejně jako ve většině ostatních hotelů snídaně, obědy a večeře, k tomu lehké občerstvení během dne (malé snacky, odpolední káva/čaj, zákusky) a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00).