Smartline Calan Bosch

Pokud chcete mít od hotelu skutečně krásný výhled na moře a pobřeží, vyberte si na Menorce hotel Smartline Calan Bosch. Nachází se přímo nad krásnou písčitou pláží a nabízí neopakovatelný rozhled.

U krásného pobřeží

Vybavení hotelu není příliš bohaté, ale můžete se účastnit animačních aktivit nebo si vyzkoušet vodní sporty na pláži. V hotelu je také možné si půjčit kolo a vyrazit za poznáváním ostrova.


Poloha

Hotelový komplex Smartline Calan Bosch se tyčí přímo vedle nádherné písčité pláže, na kterou poskytuje přímý výhled. Městečko Calan Bosch se nachází na jihozápadě španělského ostrova Menorca, asi 50 km od letiště. Centrum letoviska je situováno zhruba 100 metrů od hotelu, pouhých pár kroků odtud se nachází také vnitrozemský přístav se skvělou restaurací.

Kde se Smartline Calan Bosch nachází?

Smartline Calan Bosch leží na Menorce.

Vybavení

V hotelu Smartline Calan Bosch najdete útulnou vstupní halu s recepcí, restauraci, lobby bar a bar u bazénu, k venkovnímu vybavení dále patří bazén pro dospělé, dětský bazén a dětské hřiště. Kolem bazénu jsou rozmístěna lehátka a slunečníky (k dispozici zdarma; osušky za poplatek). Pokud se budete chtít připojit na internet a vyřídit si poštu nebo on-line nákupy, máte možnost využít internetový koutek (za poplatek) nebo wi-fi na recepci (zdarma).

Pokoje

Všechny pokoje hotelu Smartline Calan Bosch jsou klimatizované a nabízejí výhled na moře. Ten si nejlépe vychutnáte z vlastní terasy nebo balkonu. Uvnitř pokoje vám pobyt zpříjemní televize se satelitním příjmem, využít můžete i zdejší telefon. Trezor patří k vybavení za poplatek, vlastní koupelna s wc je samozřejmou výbavou.

Pláž

Hotel se nachází na vyvýšeném ostrohu vedle krásné písčité pláže s lehátky a slunečníky. Využití plážového vybavení je zpoplatněné, stejně jako vodní sporty.

Aktivity

Milovníci aktivní dovolené ocení dobře propracovaný program animačních zábav v průběhu dne i během večera. Zdarma si tu zahrajete stolní tenis nebo kulečník (v rámci animačního programu), za půjčení kola nebo za vodní sporty na blízké pláži si musíte připlatit.

Jídlo

Bohaté all inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Na večeři nezapomeňte přijít ve společenském oblečení. Od 10:00 do 23:30 dostanete tolik alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby, o kolik si řeknete. Pro zpestření pitného režimu je vám k dispozici také filtrovaná káva a čaj.