Samira Club

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Chcete vyměnit šeď běžného dne za skutečně “barevnou” dovolenou? V hotelu Samira Club žádný problém. Zdejší bungalovy hýří pestrými barvami, které vám okamžitě zvednou náladu a naladí vás na tu správnou dovolenkovou atmosféru.

Dovolená plná barev

Máte v rodině někoho s fyzickým handicapem a rádi byste ho vzali někam na dovolenou? Tady bude mít pro sebe nejen upravený bezbariérový pokoj, ale i velkou část hotelu a díky speciálnímu vybavení si bude moct užít i koupání v bazénu.


Poloha

Vyhlášený živý klubový hotel Samira Club s dlouholetou tradicí je čerstvě po rekonstrukci a v jeho blízkosti se nachází velké množství restaurací, diskoték a nočních klubů, takže se hodí zejména pro mladší návštěvníky. Centrum Hammametu je vzdálené asi 7 km, 100 km od hotelu se nachází mezinárodní letiště Monastir. Pokud máte rádi golf, určitě oceníte přítomnost dvou golfových hřišť vzdálených zhruba 4 km.

Kde se Samira Club nachází?

Samira Club leží v Tunisku.

Vybavení

Hotel Samira Club se skládá z hlavní budovy, prostorné zahrady a desítek bungalovů v klasickém maursko-arabském stylu, rozmístěných v areálu. Součástí vybavení je vstupní hala s recepcí, společenská místnost s televizí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (barbecue), 3 bary, snack bar, maurská kavárna, obchůdky, diskotéka a internetový koutek (za poplatek). Venku najdete bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky (zdarma), děti ocení zejména menší bazén s toboganem, kde se mohou do sytosti vyřádit. Hotel je speciálně připravený na handicapované klienty, kromě upravených pokojů tu najdete i speciální “plavací židli”, díky které si mohou potěšení z vody užít i tělesně znevýhodnění návštěvníci.

Pokoje

Hotel Samira Club nabízí 465 přízemních bungalovů, z nichž část je určena i pro handicapované klienty a upravená podle jejich potřeb (prostornější koupelna, širší vchod). Součástí klasického pokoje je vlastní koupelna s wc, klimatizace (individuálně ovladatelná), satelitní televize, telefon a terasa. Vybavení je možné doplnit o trezor (za poplatek) a o dětskou postýlku (zdarma). Větší rodinné pokoje nabízející více prostoru jsou zpoplatněné.

Pláž

Přímo u hotelu leží pěkná široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Součástí vybavení pro hotelové hosty jsou lehátka a slunečníky, které je možné využívat zdarma.

Aktivity

V hotelu Samira Club se můžete věnovat celé řadě skupinových i individuálních sportů. Z týmových sportů je to třeba fotbal, házená, basketbal, vodní pólo nebo plážový volejbal, individuálně (a ve dvojicích) se můžete věnovat lukostřelbě, šipkám, stolnímu tenisu, aerobiku či vodnímu lyžování, potápění, jízdě na kolech a biliáru (za poplatek). Zábava, jako je jízda na banánu nebo parachuting, je zpoplatněná. V rámci animačních programů nebo samostatně se můžete věnovat aquagymu, kurzům arabštiny, orientálnímu tanci nebo projížďkám na šlapadlech. Hoteloví animátoři pro své hosty chystají každý večer také spoustu další zábavy - soutěže, folklorní programy, tématické show a diskotéky. Ve vzdálenosti zhruba 4 km od hotelu jsou situována dvě golfová hřiště (Yasmine a Citrus), na kterých si můžete užít příjemná dovolenková odpoledne i celé dny. Přímo v hotelu je možné si dopřát luxusní wellness procedury, například balneoterapii, nejrůznější masáži, parní lázeň, jacuzzi nebo kosmetické a kadeřnické služby. Pro děti je tu k dispozici vlastní oddělené brouzdaliště, dětské hřiště a také miniklub (děti od 3 do 17 let). Za poplatek je také možné nechat si děti pohlídat zkušenými profesionály.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Samira Club je bohatý all inclusive jídelníček. Ten zahrnuje nejen snídaně, obědy a večeře formou bufetu (k večeři je třeba se formálně obléci), ale také další lehké občerstvení během dne a hlavně neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.