ROC Boccaccio

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nedokážete si představit pořádnou dovolenou bez all inclusive? A nejlépe, pokud bude zahrnovat taky pořádnou dávku piva, vína a alkoholických nápojů pro vás, zmrzliny, nealka a malých sladkostí pro vaše děti? Přesně na to se můžete těšit v hotelu ROC Boccacio.

Víno, pivo, zmrzlina

Hotel se díky své šikovné poloze hodí nejen na aktivní rodinnou dovolenou, ale i na výlety do blízkého přírodního parku a na večerní procházky po pobřeží. Půjčit si tu můžete i kola a vydat se podél moře na nich.


Poloha

Oblíbený hotel ROC Boccaccio se nachází blízko jezera Lago Esperanza a pouhý kousíček od krásné písčité pláže. Centrum letoviska Puerto de Alcudia je vzdálené okolo 3 km, cesta na letiště je dlouhá 60 km. Z hotelu během pár minut dojdete do přírodní rezervace Albufera. Hotel je skvělý na večerní procházky a odpočinek na promenádě.

Kde se ROC Boccaccio nachází?

ROC Boccaccio leží na Mallorce.

Vybavení

Hotel se báječně hodí pro dovolenou s dětmi, nabízí totiž samostatný dětský bazén, pěkné hřiště a také příjemný dětský klub. Mimo to tu funguje směnárna, recepce, půjčovna kol a aut, 2 výtahy, společenská místnost nebo lékařská služba. Internet a wi-fi jsou za poplatek. Pokud jde o bary a restaurace, najdete tu jednu hlavní (bufetovou) restauraci, jednu restauraci a la carte, plážovou restauraci El Playero, bar v hotelu a tropical bar. V zahradě je situována sluneční terasa s lehátky, slunečníky a bazénem (pro hosty zdarma).

Pokoje

V hotelu bylo zbudováno celkem 272 pokojů, všechny s vlastní koupelnou a wc, klimatizací, telefonem, trezorem (za poplatek), satelitní televizí, lednicí a balkónem. Pokoje jsou dvoulůžkové, s možností jedné přistýlky. Každý den mění hotelový personál ručníky a provádí úklid, dvakrát do týdne je vyměněno také ložní prádlo.

Pláž

Pěkná písečná pláž se nachází jen 150 metrů od hotelu. Zdejší bar Playero Boccaccio patří k hotelu a hoteloví hosté zde tak mohou na vlastní terase mezi 11:00 a 16:30 využívat služeb all inclusive. Na pláži jsou rozmístěna také lehátka a slunečníky, za jejichž používání je ale potřeba zaplatit poplatek.

Aktivity

K trávení aktivní dovolené v hotelu ROC Boccaccio vám pomůže fitness centrum, tenisové kurty nebo hřiště na volejbal. Za poplatek si navíc můžete dopřát masáže, saunu (mezi 16:00 a 19:00 zdarma), solárium nebo biliár. Široká je také nabídka vodních sportů na pláži. Přímo v hotelu si máte možnost zapůjčit kolo a vyrazit poznávat ostrov trochu jinak. Komu se z pohodlí hotelu nechce, může se zapojit do animačních programů v areálu, nebo za nimi vyrazit na pláž. Večer se konají profesionální vystoupení a show.

Jídlo

All inclusive v hotelu ROC Boccaccio funguje na principu švédských stolů, jak je v hotelech této katergorie obvyklé. Spadají do něj snídaně, obědy a večeře, dále lehké občerstvení mezi hlavními jídly (včetně zmrzliny) a nápoje (místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno). K dispozici je zde také a la carte restaurace se servírovaným menu.