Riu Palace Royal Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nechce se vám čekat až do prázdnin, než budete moci vyrazit na dovolenou do teplých krajin? Na tuniský ostrov Djerba můžete letět už v dubnu. A zima vám tu rozhodně nebude!

Za sluncem už v dubnu

Jeden z nejkvalitnějších hotelů na Djerbě je Riu Palace Royal Garden. Nabízí skvělou kuchyni, prostorné pokoje a krásnou písečnou pláž, takže vám tu nebude rozhodně nic chybět.


Poloha

Stylový komplex Riu Palace Royal Garden leží v klidné oblasti u turisticky oblíbeného městečka Midoun na východě Djerby (Tunisko). Do centra města s množstvím kaváren, obchodů a bazarů je to asi 6 km, cesta na letiště zabere necelou půlhodinu (27 km). Hotel byl vybudován uprostřed krásné palmové zahrady pouhých pár metrů od pláže.

Kde se Riu Palace Royal Garden nachází?

Riu Palace Royal Garden leží v Tunisku.

Vybavení

V hotelu vystavěném ve tvaru půlměsíce, tak aby nabízel co nejlepší výhled na pláž, najdete vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, snack bar, noční klub, kavárnu, diskotéku, minimarket a kadeřnictví. Kromě toho tu funguje miniklub a dětské hřiště pro malé návštěvníky a také konferenční místnost pro ty větší (na oslavy, schůze, obchodní jednání). Pevné připojení k internetu je zpoplatněné, na wi-fi se v prostorách recepce můžete připojovat zdarma. Vody si kromě moře užijete dost ve zdejším venkovním a krytém bazénu, děti mají k dispozici bazén vlastní. Lehátka, slunečníky i osušky si můžete zapůjčit bez dalších poplatků.

Pokoje

Elegantní, klimatizované pokoje hotelu Riu Palace Royal Garden vám poskytnou pohodlí a z vlastního balkonu nebo terasy budete mít pěkný výhled. Součástí vybavení je vždy koupelna s wc, vysoušeč vlasů, telefon, minibar, televize a trezor na cennosti. Klimatizace funguje přes celou hlavní sezónu.

Pláž

Na krásnou písečnou pláž to máte z hotelu doslova pár kroků. Stejně jako v prostoru u bazénu můžete i zde využívat lehátka, slunečníky a osušky bez dalších poplatků. V plážovém baru se máte možnost osvěžit skvělými nealkoholickými nápoji.

Aktivity

V rámci all inclusive programu se vám v hotelu Riu Palace Royal Garden nabízí celá škála nejrůznějších aktivit - tenis (osvětlení a výbava za poplatek), volejbal, fitness, aerobik, stolní tenis, plážový volejbal, aquaaerobik, pétanque a v různých dnech také zábavné večerní programy. Rozšířit si možnosti aktivního vyžití můžete po zaplacení dalšího poplatku. Díky tomu si užijete třeba kulečník, saunu, elektronické hry, vodní sporty (katamarán, kánoe, windsurfing), vířivku, vyjížďky na kolech nebo masáže a procedury v salónu krásy. Pokud jste nadšenci do golfu, hned přes silnici se rozkládá nejkrásnější golfové hřiště na Djerbě, kde vám zaměstnanci hotelu rádi zařídí rezervaci.

Jídlo

Bohaté all inclusive zdejšího hotelu zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, navíc také lehké svačinky během dne, takže hlad vám opravdu nehrozí. Kuchaři v hotelech Riu jsou navíc svým gastronomickým uměním vyhlášení. Kromě lahodného jídla vás určitě potěší i možnost neomezené konzumace zdejších alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně fresh džusů (10:00-24:00).