Riu Imperial Marhaba

Potrpíte si na kvalitu hotelů RIU? Nemusíte se jí vzdávat ani v Tunisku. V malém letovisku Port El Kantaoui se na vaši návštěvu těší pětihvězdičkový Riu Imperial Marhaba.

Riu perla v Tunisku

Stejně jako ostatní hotely Riu, i tento se může pyšnit lahodnou kuchyní, moderním vybavením a perfektními službami. Velice oblíbené je zejména zdejší thalasso & spa centrum, ve kterém zapomenete na všechny starosti.


Poloha

Majestátní hotel Riu Imperial Marhaba se nachází přímo u písčité pláže v příjemném, malém letovisku Port El Kantaoui. Centrum a známý jachetní přístav se nacházejí asi 2 km od hotelu. Městečko Sousse je asi 14 km daleko. Dvě mezinárodní letiště se nacházejí pouhých pár kilometrů od hotelu (Enfidha 25 km, Monastir 30 km), letiště v hlavním městě Tunis je vzdálené něco málo přes 140 km.

Kde se Riu Imperial Marhaba nachází?

Riu Imperial Marhaba leží v Tunisku.

Vybavení

Další z řady výjimečných hotelů skupiny RIU nabízí skvělé zázemí a kvalitní vybavení pro pohodovou dovolenou. Na pěti patrech prostorného hotelu tu najdete 366 pokojů, poskytujících pohodlí a soukromí. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby s barem, lounge bar, bar u bazénu a bar na pláži, jedna samoobslužná (hlavní) restaurace a 3 restaurace a la carte (tuniská, asijská, středomořská, obchůdky, kadeřnictví a konferenční místnosti. Koupání si užijete ve venkovním nebo v krytém bazénu, přímo u bazénu v zahradě se pak nachází také bar a sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma). Osušky se půjčují oproti vratné kauci. Po areálu je zajištěn bezbariérový pohyb a v nabídce jsou i speciální pokoje pro handicapované klienty. Wi-fi v lobby slouží k bezplatnému připojení, za využití internetového koutku je třeba si připlatit. Velkou pýchou hoteli je skvělé thalassoterapeutické centrum se třemi slanými bazény, hammamem a širokou nabídkou masáží.

Pokoje

Součástí vybavení standardních pokojů v hotelu je vlastní koupelna s wc a vysoušečem vlasů, televize, centrální klimatizace, telefon a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost v tomto typu pokoje je 2+1. Pokud chcete jet s celou čtyřčlennou rodinou, vyberte si prostornější rodinné pokoje. Ty jsou za příplatek, stejně jako pokoje s výhledem na moře. Zpoplatněný je i trezor přímo na pokoji, přistýlku pro dítě dostanete na pokoj zdarma.

Pláž

Areál hotelu Riu Imperial Marhaba přímo přiléhá ke krásné písčité pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky umístěné na pláži mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Na pláži se nachází také restaurace a bar.

Aktivity

Pokud jde o pohyb a zábavu, má hotel Riu Imperial Marhaba rozhodně co nabídnout. Z neplacených aktivit je to například stolní tenis, fitness, volejbal, šipky a různé další denní i noční aktivity, které pro vás chystají zdejší animátoři (hry, soutěže, show, živá hudba). Připlatit si musíte za tenis, biliár a vodní sporty, ale rozhodně to stojí za to, stejně jako využití zdejšího wellness centra s masážemi, saunou, kosmetikou, tureckou lázní a mnoha dalšími nabídkami. Nedaleko hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Golf El Kantaoui, kam vás bezplatně dopraví hotelový spoj. Děti tu pro sebe mají oddělené brouzdaliště a pěkné dětské hřiště.

Jídlo

Snídaně, obědy i večeře se odehrávají formou bufetu a jsou nedílnou součástí zdejšího all inclusive, stejně jako pozdní snídaně (do 12 hodin), dopolední svačina, odpolední káva/čaj se zákusky a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-01:00). Jednou za pobyt si můžete dopřát také večeři v a la carte restauraci (po předchozí rezervaci).