Regency Framissima

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Tuniský hotel Regency Framissima potěší návštěvníky nejrůznějších věkových kategorií, nejlépe nachystaný je nicméně na děti. Vlastní klub (s odpovídajícím vybavením) tu mají k dispozici ti nejmenší (do 8 let), střední (8-12 let) i ti největší (13-16 let).

Pro malé, větší i největší

Pokud vás zajímá dění ve světě a chcete zůstávat v obraze, určitě oceníte, že tu seženete denní tisk. Tělo si můžete protáhnout ve fitness centru nebo při vodních sportech na pláži, ke zklidnění těla i mysli slouží hotelové balneocentrum.


Poloha

Hotel Regency Framissima je skvěle situován - nachází se v krásné zátoce u monastirského přístavu, pouhých 1,5 km od centra města a 10 km od letiště. Nakoupit si můžete přímo v hotelu nebo si můžete zajít do uliček malebného Monastiru a navštívit tamější obchody a bazary, stejně jako zajít se podívat na ribát nebo na mauzoleum Habiba Bourghiby. Pouhých 8 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště Flamingo, 16 km od hotelu pak najdete golfové hřiště Palm Links.

Kde se Regency Framissima nachází?

Regency Framissima leží v Tunisku.

Vybavení

Hotelová recepce funguje 24 hodin a můžete si tu vyměnit peníze, půjčit osušky, poslat pohledy nebo sehnat doktora na zavolání. Celý areál hotelu je pokrytý wi-fi signálem, připojení v oblasti lobby je zdarma, stejně jako využití internetového koutku. Seženete tu denní tisk, kadeřníka i ručně vyráběné suvenýry. V hotelu fungují 2 restaurace - hlavní restaurace s tuniskou kuchyní a s terasou pro venkovní posezení a jedna a la carte restaurace se středomořskou kuchyní (jednou za pobyt možnost večeře po předchozí rezervaci). Dále zde funguje lounge bar, bar u bazénu a bar v nočním klubu. Využít můžete také zdejší konferenční místnost nebo fitnesscentrum. K hotelu patří jeden venkovní bazén (s odděleným bazénem pro děti) a jeden vnitřní bazén s jacuzzi, v zimě vyhřívaný. Za využití lehátek a slunečníků okolo bazénu není potřeba nic platit, záloha se vybírá pouze za půjčení osušek. Pro děti tu funguje miniklub a dětské hřiště.

Pokoje

Stylové pokoje hotelu Regency Framissima jsou individuálně klimatizované (klimatizace během hlavní sezóny) a mají vlastní sociální zařízení (koupelna, fén, wc) a balkon nebo terasu. K vybavení pokoje patří telefon, televize se satelitním příjmem, lednička a trezor (vše zdarma). Pokud chcete pokoj s přímým výhledem na moře, budete si muset připlatit.

Pláž

Přímo u hotelu najdete krásnou písčitou pláž s lehátky, slunečníky (využití zdarma) a pozvolným vstupem do moře. Plážové osušky je možné si vypůjčit za vratnou zálohu.

Aktivity

Každodenní zábavný program pro vás v hotelu Regency Framissima chystá zkušený tuniský a francouzský animační tým. Pro děti je tu připravený miniklub (4-8 let), junior klub (8-12) a ado klub (13-16). V hotelu jsou k dispozici tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stoly na ping-pong a také vybavení na petanque a šipky. Těšit se můžete také na večerní programy. Na pláži funguje placené centrum vodních sportů. Zpoplatněné jsou také relaxační a ozdravné procedury v hotelovém balneocentru. K těm patří například hydroterapie, hammam, sauna nebo návštěva relaxační zóny.

Jídlo

All inclusive pobyty zahrnují bohatou stravu formou švédských stolů - snídaně, obědy, večeře, dopolední svačinu a odpolední kávu/čaj s dezerty. K večeři je vyžadováno formální oblečení. Jednou za pobyt je možnost nechat si podat servírovanou večeři v a la carte restauraci LOlivier. Do all inclusive dále spadá neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.