Hotel Rainbow

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Rainbow je určený pro nenáročné cestovatele, kteří nehodlají trávit v budově hotelu celé dny, ale spíše se chystají cestovat a poznávat ostrov. Díky poloze v hlavním městě Rhodos Town se v okolí nachází spousta možností, jak trávit volný čas.

Levně na Rhodos

I když je hotel pouze dvouhvězdičkový, dopřejete si tu all inclusive až do jedenácti hodin večer. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a balkon, navíc jsou během léta klimatizované.


Poloha

Jednoduchý hotel Rainbow se nachází ve východní části města Rhodos Town, pouhých 400 metrů od přístavu. Tato oblast je klidná a tichá, do živého centra města je to asi 1 km, stejně jako do historického jádra. Městskou pláž Zefyros najdete ve vzdálenosti cca 400 metrů od hotelu.

Kde se Hotel Rainbow nachází?

Hotel Rainbow leží .

Vybavení

Kromě recepce, kde se ochotný personál postará o všechna vaše přání, najdete v hotelu ještě restauraci, snack bar, bazén s fontánou a sluneční terasu. U bazénu můžete lehátka a slunečníky využívat zdarma, na pláži si budete muset zaplatit. Wi-fi i internetový koutek v hotelu jsou za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje hotelu Rainbow si můžete nechat doplnit o přistýlku pro vaše dítě. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení (wc a sprcha), lednice, televize a telefon. Pokoje jsou klimatizované a disponují balkonem.

Pláž

Nejbližší městská pláž s oblázkovým povrchem se nachází asi 400 metrů od hotelu, další (písečno-oblázkovou) najdete ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu. Na plážích funguje plážový servis a většinou také půjčovny vybavení na vodní sporty.

Aktivity

V blízkosti hotelu se nachází množství restaurací, klubů a barů, ve kterých se můžete bavit až do časného rána. Za poplatek si můžete užít také biliár, bowling, fitness nebo tenis v centru města. Vzhledem k husté síti autobusové dopravy je také možné vyrážet na exkurze po celém ostrově a poznávat Rhodos po vlastní ose.

Jídlo

V rámci all inclusive si v hotelu Rainbow můžete dopřát snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, dále lehké občerstvení během dne a také nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00).