Hotel Rainbow

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Rainbow je určený pro nenáročné cestovatele, kteří nehodlají trávit v budově hotelu celé dny, ale spíše se chystají cestovat a poznávat ostrov. Díky poloze v hlavním městě Rhodos Town se v okolí nachází spousta možností, jak trávit volný čas.

Levně na Rhodos

I když je hotel pouze dvouhvězdičkový, dopřejete si tu all inclusive až do jedenácti hodin večer. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednici, televizi a balkon, navíc jsou během léta klimatizované.


Poloha

Jednoduchý hotel Rainbow se nachází ve východní části města Rhodos Town, pouhých 400 metrů od přístavu. Tato oblast je klidná a tichá, do živého centra města je to asi 1 km, stejně jako do historického jádra. Městskou pláž Zefyros najdete ve vzdálenosti cca 400 metrů od hotelu.

Kde se Hotel Rainbow nachází?

Hotel Rainbow leží na Rhodu.

Vybavení

Kromě recepce, kde se ochotný personál postará o všechna vaše přání, najdete v hotelu ještě restauraci, snack bar, bazén s fontánou a sluneční terasu. U bazénu můžete lehátka a slunečníky využívat zdarma, na pláži si budete muset zaplatit. Wi-fi i internetový koutek v hotelu jsou za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje hotelu Rainbow si můžete nechat doplnit o přistýlku pro vaše dítě. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení (wc a sprcha), lednice, televize a telefon. Pokoje jsou klimatizované a disponují balkonem.

Pláž

Nejbližší městská pláž s oblázkovým povrchem se nachází asi 400 metrů od hotelu, další (písečno-oblázkovou) najdete ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu. Na plážích funguje plážový servis a většinou také půjčovny vybavení na vodní sporty.

Aktivity

V blízkosti hotelu se nachází množství restaurací, klubů a barů, ve kterých se můžete bavit až do časného rána. Za poplatek si můžete užít také biliár, bowling, fitness nebo tenis v centru města. Vzhledem k husté síti autobusové dopravy je také možné vyrážet na exkurze po celém ostrově a poznávat Rhodos po vlastní ose.

Jídlo

V rámci all inclusive si v hotelu Rainbow můžete dopřát snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, dále lehké občerstvení během dne a také nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00).