Hotel Princess Flora

Chcete se během svého pobytu na Rhodosu věnovat cestování, ale rádi byste měli zároveň příjemné zázemí, kde byste se dobře najedli, pěkně si odpočinuli a měli také možnosti sportu a kultury? To vše splňuje hotel Princess Flora.

Pro relax i cestování

Hotel je situovaný na severovýchodním pobřeží ostrova, takže je to odsud blízko do hlavního města i k řadě nejzajímavějších místních památek. V areálu se navíc nachází dva bazény, hřiště či televizní koutek, zabavíte se tu tak i při špatném počasí.


Poloha

Příjemný hotel Princess Flora je situován v letovisku Kalithea, na severovýchodě ostrova Rhodos, pouhé 3 km od hlavního města Rhodos Town. Letiště je od hotelu vzdálené zhruba 18 km, asi 2 km od hotelu pak narazíte na slavné lázně. Komplex byl vybudován na útesu v klidné zahradě necelých 400 metrů od příjemné písčito-oblázkové pláže.

Kde se Hotel Princess Flora nachází?

Hotel Princess Flora leží .

Vybavení

Kromě vstupní haly najdete v hotelu také útulnou hlavní restauraci, snack bar, minimarket, obchod se suvenýry a televizní koutek. K vybavení dále patří připojení k internetu (za poplatek), wi-fi na recepci (také zpoplatněná), sladkovodní bazén pro děti, druhý sladkovodní bazén pro dospělé a dětské hřiště. Za lehátka a slunečníky u bazénu nemusí hosté nic platit.

Pokoje

Pokoje hotelu Princess Flora jsou zařízené jednoduše a účelně, rozhodně se nemusíte bát žádné přezdobenosti. Jsou uzpůsobené hlavně pro rodiny, takže není problém sem nastěhovat až dvě přistýlky (palandu). Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, televize, minibar, telefon a balkon či terasa. Centrální klimatizace je v období 1.7.-31.8. zahrnuta v ceně all inclusive pobytu.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je od hotelu vzdálená asi 400 metrů a je dobře přístupná přes místní komunikaci. Za poplatek si zde můžete pro větší pohodlí zajistit lehátko a slunečník.

Aktivity

Zdarma si v hotelu Princess Flora užijete aktivity, jako je tenis, basketbal, plavání, animační programy nebo večerní zábava. Kromě toho nabízí hotel i další vyžití, tentokrát už zpoplatněné - masáže, kulečník nebo návštěvu herní místnosti. Pokud vás nebaví sedět stále na jednom místě, vyrazte do aquaparku v letovisku Faliraki, do Údolí motýlů, k Sedmi pramenům nebo do hlavního města Rhodos Town.

Jídlo

Podle typu zájezdu se můžete těšit buď na polopenzi, nebo na all inclusive. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, k all inclusive patří navíc obědy, lehké občerstvení během dne a neomezené množství rozlévaných alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby. U večeře je dodržován formální dress code.