Hotel Princess Flora

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Chcete se během svého pobytu na Rhodosu věnovat cestování, ale rádi byste měli zároveň příjemné zázemí, kde byste se dobře najedli, pěkně si odpočinuli a měli také možnosti sportu a kultury? To vše splňuje hotel Princess Flora.

Pro relax i cestování

Hotel je situovaný na severovýchodním pobřeží ostrova, takže je to odsud blízko do hlavního města i k řadě nejzajímavějších místních památek. V areálu se navíc nachází dva bazény, hřiště či televizní koutek, zabavíte se tu tak i při špatném počasí.


Poloha

Příjemný hotel Princess Flora je situován v letovisku Kalithea, na severovýchodě ostrova Rhodos, pouhé 3 km od hlavního města Rhodos Town. Letiště je od hotelu vzdálené zhruba 18 km, asi 2 km od hotelu pak narazíte na slavné lázně. Komplex byl vybudován na útesu v klidné zahradě necelých 400 metrů od příjemné písčito-oblázkové pláže.

Kde se Hotel Princess Flora nachází?

Hotel Princess Flora leží .

Vybavení

Kromě vstupní haly najdete v hotelu také útulnou hlavní restauraci, snack bar, minimarket, obchod se suvenýry a televizní koutek. K vybavení dále patří připojení k internetu (za poplatek), wi-fi na recepci (také zpoplatněná), sladkovodní bazén pro děti, druhý sladkovodní bazén pro dospělé a dětské hřiště. Za lehátka a slunečníky u bazénu nemusí hosté nic platit.

Pokoje

Pokoje hotelu Princess Flora jsou zařízené jednoduše a účelně, rozhodně se nemusíte bát žádné přezdobenosti. Jsou uzpůsobené hlavně pro rodiny, takže není problém sem nastěhovat až dvě přistýlky (palandu). Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, televize, minibar, telefon a balkon či terasa. Centrální klimatizace je v období 1.7.-31.8. zahrnuta v ceně all inclusive pobytu.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je od hotelu vzdálená asi 400 metrů a je dobře přístupná přes místní komunikaci. Za poplatek si zde můžete pro větší pohodlí zajistit lehátko a slunečník.

Aktivity

Zdarma si v hotelu Princess Flora užijete aktivity, jako je tenis, basketbal, plavání, animační programy nebo večerní zábava. Kromě toho nabízí hotel i další vyžití, tentokrát už zpoplatněné - masáže, kulečník nebo návštěvu herní místnosti. Pokud vás nebaví sedět stále na jednom místě, vyrazte do aquaparku v letovisku Faliraki, do Údolí motýlů, k Sedmi pramenům nebo do hlavního města Rhodos Town.

Jídlo

Podle typu zájezdu se můžete těšit buď na polopenzi, nebo na all inclusive. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, k all inclusive patří navíc obědy, lehké občerstvení během dne a neomezené množství rozlévaných alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby. U večeře je dodržován formální dress code.