Playas de Torrevieja

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Playas de Torrevieja nabízí svým hostům hned šest různých možností stravování, od polopenze bez nápojů až po prémiové all inclusive s lahodnými středomořskými pokrmy a značkovým zahraničním alkoholem.

STRAVOVÁNÍ PODLE VAŠEHO VÝBĚRU

Hotel se nachází na výběžku mezi dvěma plážemi a každý pokoj nabízí výhled směrem k moři. V hotelu je zajištěný program pro celou rodinu, spoustu možností zábavy nabízí i město Torrevieja.


Poloha

Hotel Playas de Torrevieja se nachází v letovisku Torrevieja, na jihovýchodě Španělska. Vzdálenost na pláž je 300 metrů, stejně jako do nejbližších obchodů a restaurací. Hotel stojí hned u pěkného parku, 5 km od centra města. Cesta na letiště trvá zhruba 35 minut.

Kde se Playas de Torrevieja nachází?

Playas de Torrevieja leží ve Španělsku.

Vybavení

Pěkný hotel Playas de Torrevieja poskytuje svým hostům celkem 186 pokojů ve dvou desetipatrových budovách s výtahy. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, bar, konferenční místnosti a fitness centrum. Venku najdete bazén s barem, lehátky a slunečníky. Osušky se půjčují oproti kauci, jejich výměna je zpoplatněná. Pro děti je v hotelu připravené brouzdaliště, dětské hřiště (v hlavní sezóně) a miniklub. Postýlka pro děti pod 2 roky je zdarma, stejně jako wi-fi v celém areálu.

Pokoje

Pokoje s jednoduchým designem a účelným zařízením jsou klimatizované a najdete v nich vlastní koupelnu s wc, fén na vlasy, telefon, satelitní TV, miniledničku a za poplatek také trezor. Ke každého pokoji patří balkon nebo terasa s výhledem k moři. Za příplatek je možné získat prostornější rodinné pokoje s oddělenou ložnicí, třemi pevnými lůžky a možností až tří přistýlek.

Pláž

Asi 300 metrů od hotelu se nachází menší pláž u útesů se schůdky a hlubší vodou. Písečná, 3 km dlouhá pláž se rozkládá asi 600 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky je možné si pronajmout za poplatek. Podél pláže se táhne promenáda, která je ideální na běhání a večerní procházky. Vstup do vody je pozvolný, takže vhodný i pro děti. V centru vodních sportů je možné si půjčit šlapadlo a vodní skútru nebo si zaplatit jízdu na banánu.

Aktivity

Kromě herny s kulečníkem, stolním fotbálkem a počítačovými hrami disponuje hotel také bazénem, fitness centrem, dětským klubem a hřištěm pro děti. Zaměstnanci hotelu pořádají pravidelné animační programy pro děti i dospělé, těšit se můžete také na večerní vystoupení. Za poplatek je také možné půjčit si kolo nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži.

Jídlo

V hotelu Playas de Torrevieja máte na výběr ze stravování formou polopenze, plné penze, all inclusive a premium all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, odpolední kávu/čaj se zákusky a také vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (9:00-24:00). Premium all inclusive zahrnuje navíc vybrané značkové alkoholické a nealkoholické nápoje zahraniční výroby. Objednat si můžete i prémiovou variantu polopenze a plné penze, která zahrnuje neomezenou konzumaci vybraných nápojů během jídel.