Playas de Torrevieja

Hotel Playas de Torrevieja nabízí svým hostům hned šest různých možností stravování, od polopenze bez nápojů až po prémiové all inclusive s lahodnými středomořskými pokrmy a značkovým zahraničním alkoholem.

STRAVOVÁNÍ PODLE VAŠEHO VÝBĚRU

Hotel se nachází na výběžku mezi dvěma plážemi a každý pokoj nabízí výhled směrem k moři. V hotelu je zajištěný program pro celou rodinu, spoustu možností zábavy nabízí i město Torrevieja.


Poloha

Hotel Playas de Torrevieja se nachází v letovisku Torrevieja, na jihovýchodě Španělska. Vzdálenost na pláž je 300 metrů, stejně jako do nejbližších obchodů a restaurací. Hotel stojí hned u pěkného parku, 5 km od centra města. Cesta na letiště trvá zhruba 35 minut.

Kde se Playas de Torrevieja nachází?

Playas de Torrevieja leží .

Vybavení

Pěkný hotel Playas de Torrevieja poskytuje svým hostům celkem 186 pokojů ve dvou desetipatrových budovách s výtahy. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, bar, konferenční místnosti a fitness centrum. Venku najdete bazén s barem, lehátky a slunečníky. Osušky se půjčují oproti kauci, jejich výměna je zpoplatněná. Pro děti je v hotelu připravené brouzdaliště, dětské hřiště (v hlavní sezóně) a miniklub. Postýlka pro děti pod 2 roky je zdarma, stejně jako wi-fi v celém areálu.

Pokoje

Pokoje s jednoduchým designem a účelným zařízením jsou klimatizované a najdete v nich vlastní koupelnu s wc, fén na vlasy, telefon, satelitní TV, miniledničku a za poplatek také trezor. Ke každého pokoji patří balkon nebo terasa s výhledem k moři. Za příplatek je možné získat prostornější rodinné pokoje s oddělenou ložnicí, třemi pevnými lůžky a možností až tří přistýlek.

Pláž

Asi 300 metrů od hotelu se nachází menší pláž u útesů se schůdky a hlubší vodou. Písečná, 3 km dlouhá pláž se rozkládá asi 600 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky je možné si pronajmout za poplatek. Podél pláže se táhne promenáda, která je ideální na běhání a večerní procházky. Vstup do vody je pozvolný, takže vhodný i pro děti. V centru vodních sportů je možné si půjčit šlapadlo a vodní skútru nebo si zaplatit jízdu na banánu.

Aktivity

Kromě herny s kulečníkem, stolním fotbálkem a počítačovými hrami disponuje hotel také bazénem, fitness centrem, dětským klubem a hřištěm pro děti. Zaměstnanci hotelu pořádají pravidelné animační programy pro děti i dospělé, těšit se můžete také na večerní vystoupení. Za poplatek je také možné půjčit si kolo nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži.

Jídlo

V hotelu Playas de Torrevieja máte na výběr ze stravování formou polopenze, plné penze, all inclusive a premium all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, odpolední kávu/čaj se zákusky a také vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (9:00-24:00). Premium all inclusive zahrnuje navíc vybrané značkové alkoholické a nealkoholické nápoje zahraniční výroby. Objednat si můžete i prémiovou variantu polopenze a plné penze, která zahrnuje neomezenou konzumaci vybraných nápojů během jídel.