Playas de Guardamar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Kvalitní a ničím nerušený spánek patří k tomu, na co se během dovolené lidé těší nejvíce. Extrémně prostorné a pohodlné postele hotelu Playas de Guardamar se o takový postarají.

EXTRA VELKÉ POSTELE

Hotel Playas de Guardamar byl vystavěn přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Těšit se tu můžete na klidné prostředí, spoustu zábavy pro děti a chutné plody moře každý den.


Poloha

Hotel Playas de Guardamar se tyčí přímo nad krásnou písečnou pláží, v blízkosti přírodního parku s písečnými dunami. Centrum městečka Guardamar je vzdálené 5 km, dopravit se do něj můžete autobusem, který staví 100 metrů od hotelu. Mezinárodní letiště se nachází 42 km od hotelu.

Kde se Playas de Guardamar nachází?

Playas de Guardamar leží ve Španělsku.

Vybavení

Nepřehlédutelný komplex hotelu Playas de Guardamar nabízí celkem přes 500 pokojů ve dvou budovách, vstupní halu s recepcí, výtahy, společenskou místnost s televizí, hlavní restauraci, lobby bar, kavárnu, nákupní pasáž, bankomat, kadeřnictví a krytý bazén s wellness centrem, které fungují mimo hlavní sezónu. Ve venkovních prostorách najdete pěkný bazén s lehátky, slunečníky a barem. Osušky získáte oproti kauci. V areálu funguje zdarma wi-fi, internetový koutek je zpoplatněný.

Pokoje

Menší, ale útulně zařízené pokoje mají vlastní koupelnu, prostorné a pohodlné pokoje, telefon, satelitní TV a balkon s postranním výhledem na moře. Na pokojích funguje individuálně nastavitelná klimatizace, za poplatek můžete využívat také trezor.

Pláž

Fantastická, jedenáct kilometrů dlouhá pláž s jemným zlatým pískem se rozkládá přímo před hotelem. Na pláži je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky. Vstup do moře je pozvolný, pláž je lemovaná přírodní rezervací s unikátními písečnými dunami. Na pláži funguje také bar (za poplatek).

Aktivity

Baví vás animační programy? Pak budete nadšení z nabídky hotelu Playa de Guardamar. Kromě sportovních aktivit v rámci animačních programů si můžete užít zábavu v bazénu nebo na pláži (centrum vodních sportů za poplatek). Pro děti je připravené oddělené brouzdaliště se skluzavkou, dětské hřiště nebo miniklub. Postýlku pro kojence (do 2 let) dostanete na vyžádání za poplatek.

Jídlo

V hotelu Playas de Guardamar si můžete dopřát polopenzi, plnou penzi, all inclusive i ultra all inclusive. All inclusive balíček zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, malé svačinky přes den a odpolední kávu/čaj se zákuskem. K tomu navíc od 9:00 do 24:00 také vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Pokud dáváte přednost importovaným nápojům, vyberte si balíček ultra all inclusive.