Oasis Marine

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Kdo si na dovolené potrpí na masáže a další relaxační procedury, bude nadšený z tuniského hotelu Oasis Marine. Na výběr tu máte třeba z masáže kalifornské, ajurvédské, anticelulitidní nebo lymfatické.

Masáže všech druhů

Kromě toho se tu můžete skvěle zabavit i v aktivním duchu. Hotel nabízí 6 tenisových kurtů, centrum vodních sportů, hřiště na minigolf nebo vybavení na lukostřelbu. Kromě toho si tu můžete půjčit auto nebo vyrazit na projížďku po pobřeží na koni.


Poloha

Rozlehlý komplex hotelu Oasis Marine s krásnou desetihektarovou zahradou se rozprostírá na okraji zastavěné hotelové oblasti, asi 13 km od centra letoviska Zarzis (pevnina), něco málo přes 50 km od mezinárodního letiště na Djerbě. Nejbližší nákupní možnosti mají návštěvníci hned v hotelu, vyrazit ale mohou i do ulic Sangha.

Kde se Oasis Marine nachází?

Oasis Marine leží v Tunisku.

Vybavení

Kromě hlavní budovy je ubytování v hotelu Oasis Marine poskytováno v útulných bungalovech, rozmístěných v krásné květinové zahradě. V hotelu se nacházejí tři restaurace (hlavní - bufetová, a la carte restaurace, pizzeria), několik barů a maurská kavárna. Fugnuje tu miniklub pro děti od 3 do 8 let, dále úschovna zavazadel a směnárna (na recepci), obchodní arkáda, konferenční místnost a půjčovna aut. Dospělí se přes den pobaví na pláži nebo ve vnitřním či venkovním bazénu (vnitřní bazén s jacuzzi je od listopadu do dubna vyhřívaný), večer si mohou zajít na místní diskotéku. Oblíbená je také péče ve zdejším balneoterapeutickém centru. Pohyb si malí návštěvníci užijí na pěkném dětském hřišti, pro ty větší je tu k dispozici 6 tenisových kurtů. Z dalších nabízených služeb nesmíme zapomenout na bankomat, internetový koutek a wi-fi připojení (to je na recepci a ve společných prostorách hotelu zdarma).

Pokoje

V hotelu Oasis Marine můžete sehnat pokoje pro dvě, tři i čtyři osoby. K dispozici jsou také rodinné pokoje se dvěma oddělenými místnostmi. Všechny pokoje (většina jich je v útulných nízkých bungalovech) jsou v hlavní sezóně klimatizované, mají vlastní balkon nebo terasu a jsou vybavené sociálním zařízením (koupelna, wc, vysoušeč vlasů), telefonem a satelitní televizí. Ledničku můžete využívat za poplatek, trezor (taktéž za poplatek) je umístěný na recepci. Zdarma získáte do pokoje na vyžádání dětskou postýlku.

Pláž

Pláž u hotelu je písčitá a vybavená lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma. V plážovém baru jsou k dostání osvěžující nealkoholické nápoje.

Aktivity

Pokud si potrpíte na vodu a aktivity s ní spojené, budete rozhodně spokojení. Kromě jednoho venkovního bazénu pro dospělé a dalšího pro děti tu najdete také vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi a hlavně dlouhý kus soukromé pláže. Tady si můžete vypůjčit kajak či katamarán nebo vyzkoušet další zajímavé vodní sporty. Vodu si užijete i v tureckých lázních, při hydroterapii a při animačních programech. Ze suchozemských sportů si tu užijete hlavně tenis (6 tenisových kurtů), ale i lukostřelbu, petanque, minigolf, stolní tenis, šipky, fitness, plážový volejbal nebo basketbal. Tenis, kulečník, motorizované vodní sporty a jízda na koni jsou zpoplatněné. Zaplatit si musíte i za procedury v balneoterapeutickém centru, ale rozhodně to stojí za to. Vyberete si tu z široké nabídky kosmetických procedur a masáží - k hlavním hitům patří kalifornská masáž s vonnými oleji, anticelulitidní masáž, ajurvédská masáž a lymfatická drenáž.

Jídlo

All inclusive nabídku můžete využívat využívat každý den až do půlnoci a kromě neomezeného množství nealkoholických (filtrovaná káva, krabicové džusy) a alkoholických nápojů místní výroby zahrnuje snídaně, obědy, večeře a další lehké občerstvení během dne.