Movie Gate Miramar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nejen pro milovníky hollywoodských filmových hitů je tu hotel Movie Gate Miramar. Kromě tematické výzdoby tu mají pro filmové nadšence připravené také 3D kino a jedno kino pod širým nebem.

Dovolená (jako) ve filmu

A když vás filmy nezajímají? Potom si tu můžete užít 6 restaurací, 6 barů, maurskou kavárnu, butiky nebo kosmetické centrum. Skvělé odreagování nabízí hotelové wellness centrum i dvě blízká golfová hřiště.


Poloha

Movie Gate Miramar je stylový hotel s nádhernou filmovou výzdobou, ve kterém se budete cítit jako hvězdy hollywoodských trháků. Areál hotelu je umístěný v klidné oblasti, asi 4,5 km od centra Hammametu a 100 metrů od nejbližších obchodů a barů. Mezinárodní letiště Tunis-Kartágo je vzdálené 70 km, Enfidha a její letiště necelých 50 km a letiště v Monastiru něco málo přes 100 km.

Kde se Movie Gate Miramar nachází?

Movie Gate Miramar leží v Tunisku.

Vybavení

Ve dvou patrech hotelu je hostům k dispozici 254 standardních pokojů a další superior pokoje, vstupní hala s recepcí a trezory (za poplatek), 6 restaurací a 6 barů, maurská kavárna, společenská místnost s televizí, obchody se suvenýry, butiky a kadeřnictví. V hotelu najdete plně vybavené 3D kino i kino pod širým nebem, krytý bazén (v provozu mimo hlavní sezónu), venkovní bazény (pro děti, na aktivity, se skluzavkami), relaxační bazén a terasu na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma; osušky oproti vratné kauci). Jako doplňkové služby zde funguje doktor na zavolání, pronájem aut, fax, fotoslužba, čistírna, kosmetické centrum, internet (wi-fi v lobby zdarma), hlídání dětí a organizace exkurzí.

Pokoje

V hotelu Movie Gate Miramar se můžete těšit na klasické pokoje s obsazeností 2+2 (2 dospělí a 2 děti), nebo si můžete vybrat větší rodinný pokoj s odděleným obývacím prostorem až pro 4 dospělé. Za poplatek je navíc možné si zajistit pokoje s výhledem na moře. Součástí každého pokoje je kromě balkonu či terasy a vlastního sociálního zařízení také centrální klimatizace (v hlavní sezóně), telefon, fén na vlasy a satelitní televize. Vlastní minibar na pokoji patří k vybavení za poplatek.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž se sprchami, převlékacími kabinkami a barem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k využití zdarma.

Aktivity

Hotel Movie Gate Miramar nabízí celou řadu nejrůznějších aktivit pro děti, takže je ideálním cílem rodinné dovolené. Funguje tu miniklub pro ty nejmenší, junior klub i teens klub, navíc mají děti k dispozici vlastní bazén, hřiště, židličky a bufet. Během pobytu se můžete zabavit denními animačními programy, občasnými večerními programy a diskotékou, přes den si dále užijete tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, aerobik, plážový i klasický volejbal, fotbal, plážový fotbal, basketbal, lukostřelbu a šipky. To vše v rámci all inclusive bez dalšího poplatku. Za poplatek si pak vyzkoušíte i takové aktivity, jako jsou vodní sporty na pláži, minigolf, kulečník nebo golf na nedalekých hřištích Yasmine a Citrus (cca 5 km). V rámci wellness procedur máte možnost navštívit saunu, hammam či whirlpool, užít si můžete také nejrůznější druhy masáží a kosmetických procedur.

Jídlo

Součástí all inclusive jsou kromě snídaní, obědů a večeří (vše formou švédských stolů) také pozdní kontinentální snídaně, odpolední zákusky s kávou a čajem a malé svačinky v průběhu téměř celého dne. Jednou za pobyt máte možnost povečeřet po předchozí rezervaci v restauraci s obsluhou. Vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby jsou k dostání v hotelových barech vždy mezi 10:00 a 24:00.