Movie Gate Miramar

Nejen pro milovníky hollywoodských filmových hitů je tu hotel Movie Gate Miramar. Kromě tematické výzdoby tu mají pro filmové nadšence připravené také 3D kino a jedno kino pod širým nebem.

Dovolená (jako) ve filmu

A když vás filmy nezajímají? Potom si tu můžete užít 6 restaurací, 6 barů, maurskou kavárnu, butiky nebo kosmetické centrum. Skvělé odreagování nabízí hotelové wellness centrum i dvě blízká golfová hřiště.


Poloha

Movie Gate Miramar je stylový hotel s nádhernou filmovou výzdobou, ve kterém se budete cítit jako hvězdy hollywoodských trháků. Areál hotelu je umístěný v klidné oblasti, asi 4,5 km od centra Hammametu a 100 metrů od nejbližších obchodů a barů. Mezinárodní letiště Tunis-Kartágo je vzdálené 70 km, Enfidha a její letiště necelých 50 km a letiště v Monastiru něco málo přes 100 km.

Kde se Movie Gate Miramar nachází?

Movie Gate Miramar leží .

Vybavení

Ve dvou patrech hotelu je hostům k dispozici 254 standardních pokojů a další superior pokoje, vstupní hala s recepcí a trezory (za poplatek), 6 restaurací a 6 barů, maurská kavárna, společenská místnost s televizí, obchody se suvenýry, butiky a kadeřnictví. V hotelu najdete plně vybavené 3D kino i kino pod širým nebem, krytý bazén (v provozu mimo hlavní sezónu), venkovní bazény (pro děti, na aktivity, se skluzavkami), relaxační bazén a terasu na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma; osušky oproti vratné kauci). Jako doplňkové služby zde funguje doktor na zavolání, pronájem aut, fax, fotoslužba, čistírna, kosmetické centrum, internet (wi-fi v lobby zdarma), hlídání dětí a organizace exkurzí.

Pokoje

V hotelu Movie Gate Miramar se můžete těšit na klasické pokoje s obsazeností 2+2 (2 dospělí a 2 děti), nebo si můžete vybrat větší rodinný pokoj s odděleným obývacím prostorem až pro 4 dospělé. Za poplatek je navíc možné si zajistit pokoje s výhledem na moře. Součástí každého pokoje je kromě balkonu či terasy a vlastního sociálního zařízení také centrální klimatizace (v hlavní sezóně), telefon, fén na vlasy a satelitní televize. Vlastní minibar na pokoji patří k vybavení za poplatek.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž se sprchami, převlékacími kabinkami a barem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k využití zdarma.

Aktivity

Hotel Movie Gate Miramar nabízí celou řadu nejrůznějších aktivit pro děti, takže je ideálním cílem rodinné dovolené. Funguje tu miniklub pro ty nejmenší, junior klub i teens klub, navíc mají děti k dispozici vlastní bazén, hřiště, židličky a bufet. Během pobytu se můžete zabavit denními animačními programy, občasnými večerními programy a diskotékou, přes den si dále užijete tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, aerobik, plážový i klasický volejbal, fotbal, plážový fotbal, basketbal, lukostřelbu a šipky. To vše v rámci all inclusive bez dalšího poplatku. Za poplatek si pak vyzkoušíte i takové aktivity, jako jsou vodní sporty na pláži, minigolf, kulečník nebo golf na nedalekých hřištích Yasmine a Citrus (cca 5 km). V rámci wellness procedur máte možnost navštívit saunu, hammam či whirlpool, užít si můžete také nejrůznější druhy masáží a kosmetických procedur.

Jídlo

Součástí all inclusive jsou kromě snídaní, obědů a večeří (vše formou švédských stolů) také pozdní kontinentální snídaně, odpolední zákusky s kávou a čajem a malé svačinky v průběhu téměř celého dne. Jednou za pobyt máte možnost povečeřet po předchozí rezervaci v restauraci s obsluhou. Vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby jsou k dostání v hotelových barech vždy mezi 10:00 a 24:00.


Sem chci