Miramar Petit Palace

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Miramar Petit Palace je útulný hotel na tuniské Djerbě, kam s chutí míří rodiny s dětmi, manželské páry i partičky přátel. Hotel patří k těm menším, ale rozhodně má svým hostům hodně co nabídnout.

Malý palác, velké zážitky

Během dovolené si tu pochutnáte na tuniských i francouzských specialitách, vyzkoušíte multifunkřní hřiště, zapojíte se do animačních aktivit nebo si zajdete do tureckých lázní. Nabídka je široká - záleží jen na vás, co všechno z ní využijete.


Poloha

Útulný malý hotelový komplex Miramar Petit Palais s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na východě ostrova Djerba, asi 6 km od centra letoviska Midoun a 14 km od hlavního města ostrova Houmt Souk. Golfoví nadšenci ocení přítomnost pěkného 9jamkového hřiště, které je pouhé 3 km daleko. Pláž je vzdálená asi 300 metrů od hotelu, cesta na mezinárodní letiště je dlouhá 23 km.

Kde se Miramar Petit Palace nachází?

Miramar Petit Palace leží v Tunisku.

Vybavení

Ve vstupní hale s recepcí se můžete zdarma připojovat k bezdrátové wi-fi síti a zůstat tak i během dovolené v kontaktu s okolním světem. Kromě hlavní samoobslužné restaurace s mezinárodní kuchyní, tuniskými a francouzskými specialitami se můžete občerstvit také v plážové restauraci a baru, v grill baru u bazénu a v baru v hotelu. V hotelu funguje také maurská kavárna. Během hlavní sezóny se mohou návštěvníci osvěžit ve venkovním bazénu, v zimní sezóně je možné využívat krytý bazén.

Pokoje

K vybavení standardního pokoje patří televize, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc) a klimatizace (v hlavní sezóně). Trezor je umístěný na recepci a jeho využití je zpoplatněné. Součástí každého pokoje je také vlastní balkon nebo terasa. Ubytování v jednolůžkovém pokoji je možné za příplatek.

Pláž

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a se slunečníky zdarma se nachází asi 300 metrů od hotelu. Využití lehátek a plážového baru je zpoplatněné.

Aktivity

K denním zábavám v hotelu Miramar Petit Palais patří gymnastika, vodní pólo, ping-pong, aerobik, petanque, šipky a sporty na multifunkčním hřišti (fotbal, volejbal). Návštěvníci si mohou zahrát také různé společenské, deskové a karetní hry (šachy, dámu, scrabble aj.). Kromě toho chystají zaměstnanci hotelu v průběhu týdne různé nepravidelné večerní programy. Ke zpoplatněným aktivitám patří kulečník, masáže a návštěva tureckých lázní.

Jídlo

Vybrat si můžete buď pobyt s polopenzí, nebo all inclusive dovolenou. Polopenze se snídaněmi a večeřemi se hodí spíše pro cestovatele, all inclusive stravování je vhodné pro ty, kdo chtějí většinu času strávit v hotelu. Do all inclusive spadají snídaně, obědy a večeře (vše formou bufetu), lehké občerstvení během dne a neomezené množství rozlévaných nápojů místní výroby (nealkoholické i alkoholické; 10:30-24:00).