Mediodía

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Kdo si chce užít hlavně levný pobyt na Mallorce a nevadí mu, že nebude bydlet přímo na břehu moře, měl by si zvolit hotel Mediodía. Hotel je navíc od pláže situován pouhých padesát metrů a nachází se v centru letoviska El Arenal.

Levný městský hotel

Pokud si zvolíte pro svůj pobyt hotel Mediodía, můžete bydlet v centru a zároveň mít pouhých pár kroků od sebe překrásnou písčitou pláž. Na té funguje centrum vodních sportů, díky kterému se tu nebudete nudit ani chvilku.


Poloha

Mediodia je hotel střední kategorie, který spadá pod letovisko El Arenal, situované na jihu Mallorky. Letiště je vzdálené asi 12 km, pláž se nachází pouhých 50 metrů od hotelu. Hotel je umístěn přímo v centru letoviska, na dosah bohatému dennímu i nočnímu životu.

Kde se Mediodía nachází?

Mediodía leží na Mallorce.

Vybavení

Personál obsluhující recepci ve vstupní hale je vstřícný a jazykově dobře vybavený, takže v případě jakékoli žádosti se vám pokusí maximálně vyjít vstříc. Snídaně a večeře se podávají v hlavní restauraci (bufetové), osvěžit se kromě bazénu můžete i v hotelovém baru. Děti mohou využít bezpečné brouzdaliště. Připojení k internetu je zpoplatněné. Hotel disponuje také lékařskou službou na telefonu.

Pokoje

Pokoje jsou vybavené centrální klimatizací, takže vám v nich i přes léto bude příjemně. Kromě vlastního sociálního zařízení tu máte k dispozici také televizi a telefon. Výhledem do okolí se můžete pokochat z vlastního balkonu. Bezpečnostní schránky jsou zpoplatněné a umístěné na recepci.

Pláž

Pěkná písečná pláž se rozprostírá ve vzdálenosti asi 50 metrů od hotelu. Lehátka, slunečníky a vodní sporty patří ke službám za poplatek.

Aktivity

Pokud vám nevadí si připlatit, můžete si vyzkoušet vodní sporty na pláži (plachtění, potápění), biliár nebo hrací automaty. Ve městě si užijete zábavu na diskotékách, zahrádkách restaurací a v hospůdkách podél promenády i v odlehlých uličkách. V hotelu funguje půjčovna kol, dobře se tu tedy budou mít i cyklisté.

Jídlo

Polopenze, která je součástí pobytového balíčku, zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu.