Manaus

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Jestliže nepotřebujete na své dovolené bydlet přímo na pláži, ale hledáte hlavně levný hotel na dobrém místě, bude se vám určitě líbit Manaus. Nabízí jednoduché, ale čisté ubytování s praktickou polopenzí.

Městský hotel za pár korun

V hotelu můžete počítat i se základním vybavením pro volný čas. Můžete si tu zahrát kulečník, zaplavat si v bazénu nebo si zajít do vířivky. V blízkosti hotelu si také můžete zahrát golf, navštívit aquapark nebo si užít trochu hazardu v kasínu.


Poloha

Příjemný rodinný hotel Manaus se nachází v letovisku El Arenal, asi 100 metrů od jeho centra plného obchodů a restaurací. Pláž je od hotelu vzdálená 600 metrů, letiště pouhých 12 km. Hotel je umístěn v jedné z klidnějších částí letoviska, obklopený lesem a vzdálený jen krátkou procházku od pláže Playa de Palma. Z hotelu se snadno a rychle dostanete také do vodního parku Aqualand.

Kde se Manaus nachází?

Manaus leží na Mallorce.

Vybavení

Manaus je jednoduchý a útulný hotel, nabízející hostům vstupní halu s recepcí, televizní salonek, hlavní restauraci, bar, bazén s integrovaným brouzdalištěm, prádelnu, pronájem aut a připojení k pevnému internetu a wi-fi síti (za poplatek). Bezplatné je využívání lehátek a slunečníků u bazénu.

Pokoje

Hotel disponuje útulnými světlými pokoji, ke kterým vždy patří balkon s překrásným výhledem - například na blízký les. O osvěžení se vám postará stropní ventilátor a centrální klimatizace s individuálním ovládáním, za poplatek také lednice s chladnými nápoji. K dalšímu vybavení patří telefon, satelitní televize a vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, vysoušeč vlasů). Za příplatek můžete přímo na pokoji využívat také bezpečnostní schránku, abyste měli kde uchovávat doklady a cennosti.

Pláž

Písčitá pláž s lehátky a slunečníky (jejich využití za poplatek) se nachází 600 metrů od hotelu. Na pláží sídlí také centrum vodních sportů, které si můžete vyzkoušet (také za poplatek).

Aktivity

Zaměstnanci hotelu připravují pro návštěvníky nepravidelné animační programy, aby zajistili dostatek sportovního vyžití. Po cvičení u bazénu nebo na pláži je ideální zajít si do vířivky. Za příplatek máte možnost zahrát si kulečník nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži. Veliká spousta možností se vám otvírá při opuštění hotelových bran - třeba návštěva vodního parku Palma Aquarium, partička golfu na nedalekém hřišti nebo trocha příjemného hazardu v kasínu ve městě Palma.

Jídlo

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze, která se čerpá formou bufetu. Za příplatek si můžete zajistit plnou penzi a užívat si i chutné obědy, které se servírují také formou švédských stolů.